Prakticky vyhraný zápas podle Hejdy ani nešel ztratit, Viktoria to přesto dokázala. Bílek ovšem chválil...

Prakticky vyhraný zápas podle Hejdy ani nešel ztratit, Viktoria to přesto dokázala. Bílek ovšem chválil...
OBSAHUJE OHLASY

Plzeňská kabina byla po "ztracené výhře" se Spartou mimořádně zklamaná a na pozápasové tiskové konferenci to potvrdil jak hlavní kouč Michal Bílek, tak kapitán Lukáš Hejda.

"Pocity jsou hrozné, prakticky vyhraný zápas ani takhle nejde ztratit, ale my jsme to dokázali. Tohle se nám nesmí stávat, těžko teď hledám slova, proč to tak dopadlo," kroutil hlavou exsparťanský zadák.

"Nevybavuju si, že by Sparta měla nějakou šanci, dvakrát nakopli balon do vápna a dali dva góly. Tohle beru jako porážku. Je to těžké přijmout. Mohli jsme přidat třetí, čtvrtý, pátý gól. Tolik šancí si na Spartě nepamatuji, hráli jsme zodpovědně, všechno klapalo, jak mělo, ale konec jsme nezvládli a je to velké zklamání," smutnil na webu fcviktoria.cz zkušený střední obránce z Doosan arény.

Michal Bílek své svěřence pochválil, ale ani jemu nebylo příliš do zpěvu. "Všichni se ze sebe vydali a odevzdali velmi dobrý výkon. Musím kluky pochválit, protože sehráli vynikající zápas. Nakonec byl smolný, jelikož jsme ho měli vyhrát výrazným rozdílem, ale bohužel jsme nezvládli konec. Neuhlídali jsme standardku a místo toho, abychom proměnili jednu ze dvou tutovek v závěru, tak jsme inkasovali. Za výkon musím hráčům poděkovat, hráli výborně, ale jsme zklamaní,“ uzavřel na oficiálních stránkách Plzně kouč, jenž v minulosti vedl také Spartu.

Příští zápas sehraje Vitkoria v sobotu 19. února na jihočeském Střeleckém ostrově proti tamnímu Dynamu, které poskočilo v tabulce na šestou příčku a před domácím publikem nepohrálo právě ani s letenským "S".

Zdroj: fcviktoria.cz