Na kusy roztrhaný Coufal zažívá nejtěžší kritiku své anglické éry. Jeho hra prý upadá a je pouze stínem sám sebe...

Na kusy roztrhaný Coufal zažívá nejtěžší kritiku své anglické éry. Jeho hra prý upadá a je pouze stínem sám sebe...

Čtvrtý tým Premier League West Ham United sice bodoval na půdě Leicesteru City (2:2), nicméně proti tabulkově slabšímu protivníkovi rozhodně nepřesvědčil a velká kritika se po závěrečném hvizdu snesla i na krajního obránce české reprezentace Vladimíra Coufala.

Tomu zatápěl zejména čtyřiadvacetiletý expres z kádru Brendona Rodgerse Harvey Barnes a to natolik, že byl devětadvacetiletý bek nahrazen jeho vrstevníkem Ryanem Fredericksem již v sedmašedesáté minutě a z trávníku šel jakožto první kladivář...

"Na té straně hřiště jsme měli hlavně ve druhém poločase opravdu problémy. Leicester měl v tom prostoru dost často míč, nedařilo se nám s tím popasovat a pozičně to nebylo ono. Chtěl jsem zápas na této straně změnit," vysvětlil jeho předčasné stažení skotský manažer David Moyes, jehož slova nabídl portál aktualne.cz.

Slabý výkon exslávisty s minulostí ve Slovanu Liberec neunikl ani nynějšímu expertovi Sky Sports Jamie Carragherovi. "Měl fakt hrozný druhý poločas. Moyes udělal dobře, že ho stáhl ze hřiště. Nevím, jestli to bylo únavou nebo strachem z toho, jak s ním Barnes během zápasu cvičil," uvedl aktualne.cz citovaný někdejší dlouholetý zadák Albionu.

K odborníkům se následně přidala také média. "Šel ze hřiště brzo poté, co ho Harvey Barnes ve druhém poločase roztrhal na kusy a několikrát přes něj prošel," napsal web Football.London.

Na Hammers News zase vyšlo následující: "Když Coufal přišel na podzim 2020 do West Hamu za částku kolem pěti milionů liber, vypadalo to, že se Moyesovi povedl majstrštyk. Český reprezentant byl naprosto vynikající. Teď to ale vypadá, že to mohlo být jen jednosezonní vzepětí. V tomto ročníku jeho hra upadá a Coufal je jen stínem sebe sama," vyšlo na zmíněném serveru.

"Coufal je po zranění třísel v žalostné formě. Bylo to možná Coufalovo nejhorší vystoupení v dresu West Hamu. Celý zápas mu Harvey Barnes dával kapky. Je opravdu znepokojující, jak moc se Coufal zhoršil od konce minulé sezony. Ale snad je to jen malá vlnka, protože když mu to šlape naplno, je s Coufalem West Ham bezpochyby výrazně lepší tým," rýpl si žurnalista Antony Martin, jehož ostrá slova nabídl portál aktualne.cz.

Slavia na Fenerbahce a s Bohemians, Sparta s Partizanem a v Jablonci, Plzeň v ČB, PSG - Real, Inter - Liverpool!

Zdroj: aktualne.cz