Šulc? Je to talent, nechybí mu sebevědomí, ale jeho selhání na Spartě je prý neomluvitelné...

Šulc? Je to talent, nechybí mu sebevědomí, ale jeho selhání na Spartě je prý neomluvitelné...

Kouč Motorletu Praha Jan Rajnoch, jenž je odchovancem letenského "S", poslední sparťanské vystoupení proti Viktorii (2:2) příliš nekvitoval. Oproti derby šlo podle něj o obří sešup...

"To, co hráči sparty předváděli sedmdesát minut, to bylo nemilé překvapení. Výkon byl katastrofální a zápas jsem v 70. minutě vypnul a jel nakoupit. Možná jsem ji tím nastartoval," napsal ve svém komentáři pro sport.cz čtyřicetiletý odborník.

Pro hostující Viktorii, která na Spartu v posledních letech jednoznačně umí, měl naopak jen slova chvály. "Plzeň přijela na Spartu dobře připravená, má zkušené hráče a domácí tým jí chybami nabídl možnost jít do vedení. Viktorka těží z práce Michala Bílka s Pavlem Horváthem, oba byli skvělí exekutoři standardek a Plzeň z nich vlastně dala tři góly za sebou. Ty situace rozhodují zápasy a Plzeň z nich těží, stejně jako z týmového ducha. I v tomhle směru je teď v lize Viktorka asi nejlepší. Zvlášť v době, kdy se nějak pořád nedaří dotáhnout prodej klubu, se tým stmelil a drží při sobě o to víc," uvedl sportem.cz citovaný exreprezentant Česka.

Západočeský soubor v metropoli netriumfoval kvůli selhání jednadvacetiletého záložníka Pavla Šulce, který zahodil několik stoprocentních šancí na definitivní zlomení domácího celku. "Spartu měl na lopatě mladý Šulc. To, že nedal ani jednu ze svých obrovských šancí, je neomluvitelné. Je to talent, nechybí mu sebevědomí, ale tohle bylo selhání, neomluvitelné. To prostě musí zvládnout a dát branku. Stejně tak musí unést i tu kritiku a vzít na sebe zodpovědnost. Plzeň to nakonec stálo výhru. Když ty tutovky zahodil, bylo mi jasné, že tohle bude Viktorku mrzet - a taky že ano. Přišel gól na 2:2 a z jasného zápasu pro hosty byl najednou hodně zajímavý a otevřený závěr," doplnil na sport.cz bývalý stoper Cottbusu či Ankaragücü.

Pane Vrbo, dejte tam nějakého Karabce, jestli ho znáte, radil fanda Sparty. Žádná hitparáda, ale Slavia zase vede

Zdroj: sport.cz