Alijagič má vynikající koncovku, takových útočníků moc v Česku nevidím, hlásí Piták

Alijagič má vynikající koncovku, takových útočníků moc v Česku nevidím, hlásí Piták

Dvaačtyřicetiletý autor tří mezinárodních startů z let 2006 a 2007 Karel Piták se aktuálně věnuje trénování mládeže a samozřejmě nemůže být zaměstnán nikde jinde, než ve vršovickém Edenu.

Trikot slávistického áčka ostatně bývalý středopolař Red Bullu Salzburg s minulostí v Hradci Králové i Jablonci oblékal v letech 2002 - 2006, respektive 2013 - 2016.

A jak se mu daří vychovávat pro první tým Jindřicha Trpišovského taleny? "Hodně mě to baví a jsem rád, když někdo z mých bývalých svěřenců pokukuje po první lize. Mýma rukama prošli Samek, Višinský, Alijagič, Obadal, který je nyní v Boleslavi," připomněl na stránkách aktualne.cz odchovanec votroků.

"Ročník 2003 byl z mého pohledu skvělý, Samek je dokonce ještě o rok mladší. Všichni mají obrovský potenciál. Mě hodně zaujal Alijagič, který odešel na hostování do Liberce. Má vynikající koncovku, takových útočníků moc v Česku nevidím," doplnil serverem aktualne.cz citovaný Piták.

Zmíněný osmnáctiletý teenager si připsal tento týden svůj prvoligový debut. Podještědský Luboš Kozel poskytl bývalému snajprovi druholigové Vlašimi 56 minut ve Zlíně. Jestlipak zasáhne i do nadcházejícího střetu proti Mladé Boleslavi?

Majitel Dynama připomíná Drobnému člověka, který si koupil hračku a pak zjistil, že nemá na nové baterky

Zdroj: aktualne.cz