Z výsledku jsme zklamání, Plzeň prokázala, proč je první, využila jedinou příležitost, kterou si dokázala vypracovat, zní z Budějovic

Z výsledku jsme zklamání, Plzeň prokázala, proč je první, využila jedinou příležitost, kterou si dokázala vypracovat, zní z Budějovic
OBSAHUJE OHLASY

Třetí jarní kolo Fortuna ligy mezi domácími Českými Budějovicemi a hostující Plzní skončilo lépe pro Západočechy, kteří využili jedinou šanci ke vstřelení rozhodujícího gólu.

„Jsme z výsledku zklamaní. Přispěli jsme k tomu, že se hrál velmi dobrý fotbal. Vytvořili jsme si příležitosti, které jsme nedokázali proměnit. Plzeň prokázala, proč je první. Využila jediné příležitosti, kterou si vypracovala,“ hodnotil na webu dynamocb.cz trenér Českých Budějovic David Horejš.

„Náš výkon byl ovšem velmi dobrý. Mám Jindru Staňka rád a Plzeň několikrát podržel. Příležitostí jsme si vypracovali víc než soupeř, jenže nám to nepomohlo,“ dodal trenér Dynama.

„Cesta k vítězství byla nesmírně náročná. Věděli jsme, že jsou domácí na vlastním stadionu opravdu silní a daří se jim. V první půli měli dobrý pohyb, sbírali odražené balony a dělali nám problémy,“ nabídl web dynamocb.cz slova plzeňského trenéra Michala Bílka.

„Ve druhém poločase jsme se zvedli, podržel nás taky brankář Staněk. V závěru si Dynamo vytvořilo tlak, neměli jsme nechat soupeře jít do zakončení, ale přežili jsme to. Nebylo to vůbec jednoduché, ale máme tři body,“ přidal Bílek.

Zdroj: dynamocb.cz