Matoušek: Ewerton to má v noze, s jeho potenciálem se může dostat hodně daleko

Matoušek: Ewerton to má v noze, s jeho potenciálem se může dostat hodně daleko

Liberec z bláznivého zápasu proti Mladé Boleslavi nakonec odjel pouze s bodem, i když vedl 3:1. Konečná remíza 3:3 bolí liberecké hráče o to víc, že o dělbě bodů rozhodla až branka v nastavení.

„Před zápasem bychom bod asi brali, ale po tom průběhu, nejprve prohráváme, poté vedeme 3:1. Taková utkání musíme dohrát do vítězného konce. Navíc mrzí i to, že gól dostaneme až v nastaveném čase, po krásné brance Ewertona, kterému se to v zápase povedlo dvakrát. Z výsledku zápasu jsme smutní,“ sdělil po zápase liberecký Matoušek pro klubový web fcslovanliberec.cz

Ewerton je skvělý fotbalista. „Má to v noze, je velmi klidný na míči. Po té první střele, ze které vstřelil branku, jsem si říkal, že to takhle může někomu ulétnout, Ale on to trefil dvakrát, řekl bych, že je pro něj česká liga malá. S jeho potenciálem se může dostat hodně daleko,“ chválil protihráče Matoušek.

Dvě branky vstřelil i sám Matoušek. „Pro mě je to obrovský krok, beru to jako odrazový můstek. Je pravda, že gól jsem už nedal dlouho, naposled za Liberec proti Teplicím. Doufám, že jsem jaro začal dobře, a že na to navážu a Liberci co nejvíce pomůžu,“ dodal třiadvacetiletý odchovanec Příbrami.

Zdroj: fcslovanliberec.cz