Slavia s Fenerbahce a HK, Sparta na Partizanu a se Zlínem, Plzeň s Pardubicemi, finále LP: Chelsea-Liverpool

Slavia s Fenerbahce a HK, Sparta na Partizanu a se Zlínem, Plzeň s Pardubicemi, finále LP: Chelsea-Liverpool
TELEVIZNÍ PROGRAM

Poslední únorový víkend pokračuje jarní část české Fortuna:ligy 23. kolem (O2 TV Sport a O2 TV Fotbal, mj. Bohemians-Baník Ostrava v sobotu v 15.00, Plzeň-Pardubice v sobotu v 18.00, Hradec Králové-Slavia v neděli v 15.00 a Sparta-Zlín v neděli v 18.00 hodin).

Hrají se opět i anglická Premier League (Premier Sport 1 a Premier Sport 2), druhá anglická liga (Premier Sport 1 a Arena Sport 1), první a druhá německá bundesliga, italská Serie A, španělská La Liga 1 a La Liga 2 (vše NOVA Sport 3 a NOVA  Sport 4),  francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2), nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1), Liga Portugal (Arena Sport 1), turecká Süperliga (Sport  2),), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a TV Dajto), rakouská bundesliga (Arena Sport 2) a americká MLS (NOVA Sport 2).

V neděli v 17.30 hodin se uskuteční v londýnském Wembley finále Anglického ligového poháru Chelsea-Liverpool (NOVA Sport 2).

Už v týdnu jsou ale na pořadu další úvodní osmifinálová utkání Ligy mistrů (Premier Sport 2, NOVA Sport 3 a NOVA Sport 4 – mj. Chelsea-Lille v úterý ve 21.00 hodin a Atlético Madrid-Manchester United ve středu ve 21.00 hodin). 

Ve čtvrtek se pak uskuteční odvetné zápasy play off Evropské ligy a Evropské konferenční ligy (ČT Sport, Sport 1 a Sport 2 – mj. Slavia-Fenerbahce Istanbul v 21.00 hodin na ČT Sport a Partizan Bělehrad-Sparta v 18.45 hodin na Sport 2.

 

PONDĚLÍ 21. ÚNORA 2022

18.00: Göztepe  –  Galatasaray Istanbul (utkání 26. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 22.00 hodin.

18.55 (výkop 19.00): US Cagliari Calcio – SSC Neapol (utkání 26. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.00: Tiki-Taka 22 (talk show po 22. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.00: Upoutávka na odvetná utkání play off  Evropské a Evropské konferenční ligy  – Sport 2. Sport 1 repríza ve 24.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Toulouse – AC Le Havre (utkání 25. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): Celta Vigo – UD Levante (utkání 25. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Boloňa – Spezia Calcio (utkání 26. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

23.00 (záznam, výkop 21.00): SD Amorebieta – CD Leganés (utkání 28. kola druhé španělské ligy/ La Liga 2)  – NOVA Sport 3.

 

ÚTERÝ 22. ÚNORA 2022

7.00: Upoutávka na odvetná utkání play off  Evropské a Evropské konferenční ligy  – Sport 2. Sport 1 repríza ve 22.00 hodin.

11.25: Dohráno (zpravodajství z 22. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport.

14.00: Tiki-Taka 22 (talk show po 22. kole české Fortuna:ligy) –  O2 TV Fotbal.

16.55 (výkop 17.00): FK Pardubice – 1. FC Slovácko (dohrávané utkání 20. kola české Fortuna:ligy) – streaming O2 TV Fotbal.

20.20 (výkop 21.00): FC Chelsea  –  OSC Lille (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů)  – Premier Sport 2.

20.30 (výkop 21.00): FC Villarreal –  Juventus Turín  (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů)  – NOVA Sport 3.

20.30: Upoutávka na odvetná utkání play off  Evropské a Evropské konferenční ligy  – ČT Sport.

21.20 (záznam): USA –  Česko (utkání mezinárodního turnaje žen SheBelievesCup v USA) – ČT Sport. Repríza ve středu v 6.00 hodin.

23.05: Liga mistrů – sestřihy (sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – ČT Sport.

23.15: Liga mistrů – sestřihy (sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – Premier Sport 2.

23.30: Liga mistrů Highlights (sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – NOVA Sport 3.

 

STŘEDA 23. ÚNORA 2022

10.40: Liga mistrů – sestřihy (sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – ČT Sport.

13.30: Liga mistrů Highlights (sestřih úterních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – NOVA Sport 4. NOVA Sport 3 ve 20.00 hodin.

20.25 (výkop 20.30): FC Burnley – Tottenham Hotspur (dohrávané utkání 13. kola anglické Premier League) –  Premier Sport 2.

20.30 (výkop 21.00): Atlético Madrid –  Manchester United (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů)  – NOVA Sport 3. Polská TVP 1 ve 20.55 hodin.

20.30 (výkop 21.00): Benfica Lisabon –  Ajax Amsterdam (úvodní osmifinálové utkání Ligy mistrů)  – NOVA Sport 4.

20.30: Anglie – Německo (utkání mezinárodního turnaje žen Arnold Cup v Anglii) – německá ZDF.

20.40 (výkop 20.45): FC Liverpool – FC Leeds United (dohrávané utkání 19. kola anglické Premier League) –  Premier Sport 1.

23.05: Liga mistrů – sestřihy (sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – ČT Sport.

23.15: Liga mistrů – sestřihy (sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – Premier Sport 2.

23.30: Liga mistrů Highlights (sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – NOVA Sport 3.

 

ČTVRTEK 24. ÚNORA 2022

10.45: Liga mistrů Highlights (sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – NOVA Sport 4. NOVA Sport 3 v 19.40 hodin.

10.50: Liga mistrů – sestřihy (sestřih středečních osmifinálových utkání Ligy mistrů) – ČT Sport.

13.30: Upoutávka na odvetná utkání play off  Evropské a Evropské konferenční ligy  – Sport 1. Sport 2 v 17.00 hodin.

14.45: Upoutávka na odvetná utkání play off  Evropské a Evropské konferenční ligy  – ČT Sport.

18.30 (výkop 18.45): Partizan Bělehrad –   Sparta Praha (odvetné  utkání play off Evropské konferenční ligy)   –  Sport 2.  Sport 1 záznam v 23.00 hodin.

18.45: Vybrané odvetné utkání play off Evropské ligy   –  Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

20.20 (výkop 21.00): Slavia Praha – Fenerbahce Istanbul (odvetné utkání play off Evropské konferenční ligy a sestřih ze čtvrtečních odvetných utkání  utkání play off Evropské ligy a Evropské konferenční ligy)   –  ČT Sport. Záznam ve 2.25 hodin a v pátek v 6.00 hodin.

20.40 (výkop 20.45): FC Arsenal – FC Wolverhampton Wanderers (dohrávané utkání 20. kola anglické Premier League) –  Premier Sport 1.

20.40 (výkop 21.00): SSC Neapol –  FC Barcelona (odvetné utkání play off Evropské ligy)   –  slovenská RTVS Šport.

20.45 (výkop 21.00): Vybrané odvetné utkání play off Evropské ligy   –  Sport 1. Sport 2 záznam ve 3.00 hodin.

20.45 (výkop 21.00): Vybrané odvetné utkání play off Evropské ligy  –  Sport 2. Sport 1 záznam v 1.00 hodin.

23.15: Sestřih ze čtvrtečních odvetných utkání play off Evropské ligy a Evropské konferenční ligy  – Sport 2.

 

PÁTEK 25. ÚNORA 2022

13.00: Los osmifinále Evropské ligy z Nyonu – Sport 2.

13.30: Los osmifinále Evropské konferenční ligy z Nyonu – ČT Sport, Sport 2.

18.00: Trabzonspor  – Kayserispor (utkání 27. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

18.25 (výkop 18.30): Hannover 96 – Holstein Kiel (utkání 24. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

18.40 (výkop 18.45): AC Milán – Udinese Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.25 (výkop 20.30): TSG 1899 Hoffenheim – VfB Stuttgart (utkání 24. kola německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

20.40 (výkop 20.45): CFC Janov  – Inter Milán (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Southampton – FC Norwich City (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): HSC Montpellier – FC Stade Rennes (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 1.

 

SOBOTA 26. ÚNORA 2022

13.25 (výkop 13.30): FC Leeds United – Tottenham Hotspur (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam v 18.00 hodin.

13.25 (výkop 13.30): Karlsruher SC – FC Schalke 04 (utkání 24. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

13.30: FC Blackburn Rovers  – FC  Queens Park Rangers (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Arena Sport 1. Arena Sport 2 záznam ve 21.00 hodin.

14.30 (výkop 15.00): Bohemians Praha 1905 – Baník Ostrava (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Fotbal záznam v neděli v 9.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): Slovan Liberec – FK Jablonec, 1. FC Slovácko – FK Mladá Boleslav (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodin a ve 23.00 hodin.

15.25 (výkop 15.30): Bayer 04 Leverkusen – Arminia Bielefeld (utkání 24. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. NOVA Sport 4 záznam v 0.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): 1. FC Union Berlín – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 24. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.55 (výkop 16.00): Manchester United – FC Watford (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Brentford – FC Newcastle United (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 2.

16.30 (výkop 17.00): ŠK Slovan Bratislava – FC Spartak Trnava (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

16.50 (výkop 17.00): FC DAC 1904 Dunajská Streda – MŠK Žilina (utkání 22. kola slovenské Fortuna ligy) –  NOVA Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Racing Štrasburk  – OGC Nice (utkání 27. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.00: Sivasspor  – Besiktas Istanbul (utkání 27. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

17.20 (výkop 18.00): Viktoria Plzeň – FK Pardubice (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v neděli v 9.00 hodin, O2 TV Fotbal v neděli v 11.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Rayo Vallecano – Real Madrid (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4. 

18.25 (výkop 18.30): FC Everton – Manchester City (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

18.25 (výkop 18.30): Eintracht Frankfurt nad Mohanem –  Bayern Mnichov (utkání 24. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

19.00: CS Marítimo – Sporting CP Lisabon (utkání 24. kola Ligy Portugal) –  Arena Sport 1.

20.20 Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 23. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Crystal Palace – FC Burnley  (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): US Sassuolo Calcio – ACF Fiorentina (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): Atlético Madrid  – Celta Vigo (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3. 

20.55 (výkop 21.00): FC FC Paris Saint-Germain –  AS Saint-Étienne (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Brighton and Hove Albion – FC Aston Villa (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1.

1.50 (výkop 1.30):  Portland Timbers   – New England Revolution (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

NEDĚLE 27. ÚNORA 2022

12.15: AZ Alkmaar – Feyenoord Rotterdam (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

12.25 (výkop 12.30): FC Turín  – Cagliari Calcio (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

12.55 (výkop 13.00): AS Monako – Stade Remeš (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

12.55 (výkop 13.00): FC Hibernian Edinburgh – Celtic Glasgow (utkání 28. kola skotské Premiership) – Premier Sport 1.

13.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 23. kola české Fortuna:ligy)  –  O2 TV Sport. O2 TV Fotbal ve 14.00 hodin.

13.55 (výkop 14.00): FC Villarreal – Espanyol Barcelona (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

14.30 (výkop 15.00): FC Hradec Králové – Slavia Praha (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. O2 TV Sport záznam v pondělí v 9.00 hodin, O2 TV Fotbal v pondělí v 21.30 hodin.

14.30: Sparta Rotterdam – PSV Eindhoven (utkání 24. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.55 (výkop 15.00): Sigma Olomouc – FK Teplice,  MFK Karviná – Dynamo České Budějovice (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  streaming O2 TV Fotbal. Záznam ve 21.00 hodin a ve 23.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC West Ham United  – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 27. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00: Hellas Verona  – FC Venezia/Bentáky (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

14.55 (výkop 15.00): SCO Angers  – RC Lens (utkání 26. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

16.10 (výkop 16.15): FC Sevilla – Real Betis Sevilla (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

16.45: Go Ahead Eagles Deventer – Ajax Amsterdam (utkání 43. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

17.00: Galatasaray Istanbul  – Rizespor (utkání 27. kola turecké Süperligy) – Sport 2.

17.00: LASK Linec – FC Red Bull Salcburk (utkání 23. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 2.

17.00 (výkop 17.30): FC Chelsea – FC Liverpool (finálové utkání Anglického ligového poháru/Carabao Cup v londýnském Wembley)  – NOVA Sport 2.

17.20 (výkop 18.00): Sparta Praha – Fastav Zlín (utkání 23. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.  O2 TV Fotbal záznam v pondělí v 18.00 hodin, O2 TV Sport v pondělí ve 23.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): FC Augsburg – Borussia Dortmund (utkání 24 . kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

18.15 (výkop 18.00): Spezia Calcio  – AS Řím (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

19.00: Benfica Lisabon – Vitória Guimaraes (utkání 24. kola Ligy Portugal) –  Arena Sport 1.

20.20 Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 23. kola české Fortuna:ligy)  –  O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): SS Lazio Řím  – SSC Neapol (utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.55 (výkop 21.00): FC Barcelona – Athletic Bilbao (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.30: FC Porto – FC Gil Vicente (utkání 24. kola Ligy Portugal) –  Arena Sport 1.

21.30: Dohráno (zpravodajství z 23. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport.

1.05 (výkop 1.00):  Houston Dynamo   – Real Salt Lake (utkání americké MLS) – NOVA Sport 2.

 

PONDĚLÍ 28. ÚNORA 2022

10.40: Dohráno (zpravodajství z 23. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport.

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 23. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal.

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 23. kola české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal.

18.00: Kasimpasa  – Fenerbahce Istanbul (utkání 27. kola turecké Süperligy) – Sport 2. Sport 1 záznam ve 22.00 hodin.

19.20 (výkop 19.30): FTZS Liberec – Slavia Praha (utkání 17. kola české futsalové ligy) – ČT Sport.

20.00: Tiki-Taka 23 (talk show po 23. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Atalanta Bergamo – UC Sampdoria Janov(utkání 27. kola italské Serie A) – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): Grenoble Foot 38 – FC Toulouse (utkání 26. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2) – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): FC Granada – FC Cádiz (utkání 26. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC West Bromwich Albion  – FC Swansea City (utkání 35. kola druhé anglické ligy/Championship) –  Premier Sport 1.

23.00 (záznam, výkop 21.00): FC Málaga – FC Cartagena (utkání 29. kola druhé španělské ligy/ La Liga 2)  – NOVA Sport 3.