Výsledky týmu jsou daleko za očekáváním, připouští sportovní ředitel Bohemians Držmíšek

Výsledky týmu jsou daleko za očekáváním, připouští sportovní ředitel Bohemians Držmíšek

Porazili jediným gólem Zlín. Další tři zápasy prohráli. S nulou. Vzhledem k vzepětí Teplic a formě dalších celků ze spodku tabulky se Bohemians propadli na barážovou příčku. A donutili sportovního ředitele Miroslava Držmíška sepsat vyjádření pro fanoušky.  

Nehledá slova útěchy. Zároveň vybízí k trpělivosti. Miroslav Držmíšek je ve svém prohlášení k fanouškům, jež klub zveřejnil na svých webových stránkách, velmi upřímný. “Výsledky týmu jsou daleko za očekáváním. Pomalu se propadáme tabulkou do míst, která znamenají boj o přežití v první lize. Jsem si vědom zodpovědnosti a nemíním se před ní skrývat, ani Vám či sobě něco nalhávat,” napsal Držmíšek.

A pokračuje v podobném duchu. “Nedaří se nám zastavit výsledkovou mizérii, i když oproti podzimní části inkasujeme výrazně méně branek. Prakticky ale mezi porážkou 0:1 a 0:5 nevidím rozdíl, obě znamenají bodovou ztrátu. Snad se jen opticky snáze přijímají, nejde-li o debakl. Během čtyř jarních kol jsme narazili na první a čtvrtý tým tabulky, tedy na soupeře ze špičky ligy. Paradoxně proti papírově nejsilnějšímu soupeři Slavii jsme ze zmiňovaných jarních zápasů předvedli v mých očích nejlepší fotbalový výkon. Předváděná hra ve zbylých třech zápasech ale měla k mé představě fotbalu Bohemians daleko,” nebere si servítky sportovní ředitel.

Nadřízený Jindřiška, Puškáče nebo třeba Hronka a Hůlky příznivce ujišťuje, že vedení klubu se situaci zabývá. A věta “Veškerá naše snaha a pozornost se teď upíná k sobotnímu utkání v Olomouci, kam tým odcestuje v aktuálním složení,” naznačuje, že po víkendu mohou přijít změny. Vzhledem k tomu, že přestupové okno je zavřeno a hráčský kádr do jisté míry uzavřený, bude Luděk Klusáček zjevně hrát o víkendu o svou pozici.

zdroj: bohemians.cz