Američané loví v Paris Saint-Germain. Messi do Miami pravděpodobně nevypadá, co Ramos do LA?

Američané loví v Paris Saint-Germain. Messi do Miami pravděpodobně nevypadá, co Ramos do LA?

Hvězdy sesbírané v Parku princů lákají nejednoho fotbalové bafuňáře. Na dvě legendy v dresu týmu z Paříže upřeli zraky dokonce zpoza Atlantiku.  

Sergio Ramos do Los Angeles Galaxy? Před rokem, když s velkou pompou legenda Realu měnila španělské hlavní město za to franouzské by tomu nikdo nevěřil, teď už to natolik nereálně nevypadá. Ramos si, částečně i vinou zranění, v Parku princů moc nekopl (za PSG odehrál zatím jen čtyři zápasy), nepředpokládá se ani, že by jeho služeb Pochettino využil příští týden v odvetě na San Bernabeu a už vůbec, že by po úspěchu této sezóny se Pařížané bránili zkrácení Ramosovy smlouvy, kterou má zkušený obránce platnou ještě na příští rok.

A zájem o Ramose na trhu stále je. Podle Footmercato by jej k přesunu na americký fotbalový trh chtělo přesvědčit Los Angeles Galaxy, které by zkušeného španělsky hovořícího obránce využilo jak na hřišti, tak v marketingu směrovanému na obří hispánskou populaci žijící na jihozápadě Spojených států. Podle Footmercata má být kontakt mezi hráčovými zástupci a klubem z města andělů navázán.

A Ramos by nemusel být jediné velké jméno, které Paříž vymění za nový kontinent. Nabídku z Interu Miami má mít dlouhodobě i Lionel Messi, kterého by si David Beckham, který floridský klub spoluvlastní a pomáhá rozjíždět představoval jako ideální tvář nového projektu. Messiho přestup na jihovýchod Spojených států je nicméně v příští sezóně o mnoho méně pravděpodobný než Ramosův. Už jen proto, že PSG zřejmě ztratí jednoho z klíčových útočníků v Mbappém a nebude si tedy moci dovolit pustit druhé velké jméno.

zdroj: Footmercato