Lingr je dlouhodobě můj oblíbenec. Určitě ho hodně sleduje i cizina, míní Koller

Lingr je dlouhodobě můj oblíbenec. Určitě ho hodně sleduje i cizina, míní Koller

Jednou z nejvýraznějších tváří současné Slavie je třiadvacetiletý rychlík Ondřej Lingr, jenž hraje v české nejvyšší soutěži již svou šestou sezonu a momentálně prožívá životní ročník.

Během 1075 poskytnutých minut zaznamenal 10 gólů, což je jeho rekord a předvedl 36 driblinků a 13 přihrávek do gólových šancí.

Styl exkarvinského záložníka se hodně zamlouvá také historicky nejlepšímu střelci českého národního mužstva Janu Kollerovi.

"Ondra je dlouhodobě můj oblíbenec, neskutečně efektivní hráč. Dokáže se dostat do koncovky a s deseti góly je mezi nejlepšími střelci ligy," připomněl známou skutečnost "Dino", jehož slova vyšla na serveru isport.blesk.cz.

Byť má Lingr kontrakt ve Vršovicích do léta 2024, podle Kollera by ho dodržet nemusel a mohl by v dohledné budoucnosti zamířit také za hranice rodné země. Jeho nynější tržní cena se může pohybovat okolo 50 milionů korun.

"Rád bych, aby Slavii pomáhal co nejdéle, ovšem určitě ho hodně sleduje i cizina," napsal na stránkách Deníku Sport bývalý prvotřídní kanonýr Anderlechtu, Dortmundu i Monaka.

Vydra ze Sparty nepláchne, podal si ruku s Rosickým a na jaře bude pracovat ve druhé lize pod Horňákem

Zdroj: isport.blesk.cz