O počtářích z Mnichova a o sudím, který zase nezná hodiny. Vše v Hattricku

O počtářích z Mnichova a o sudím, který zase nezná hodiny. Vše v Hattricku

Jako vždy je pestrá pravidelná rubrika magazínu HATTRICK s přiléhavým názvem Hattrikář. Nabízí směsici příběhů radostných, úsměvných i takových, nad kterými zůstává rozum normálního smrtelníka stát.

To je třeba případ „zbabělce“ Dembélého. Pět let kope v Barceloně, na jednu trefu potřebuje skoro celý uherský rok, ale ruku natáhnout umí. Smlouvu by rád prodloužil, ale za klikihák na papíře požaduje na pět let půl miliardy euro jako plat a ještě bonusy pro sebe a manažera.

To v Mnichově jsou jiní počtáři. Bayern totiž skončil poslední sezonu – covid, necovid – s plusem v hospodaření 1,8 milionů eur. Pašáci, co. Takový Inter Milán prodělal čtvrt miliardy.

Znáte muže jménem Janny Sikazwe? Ne? Nevadí. To je sudí, který pískal Africký pohár národů a nezná přitom hodiny. Konec hvízdl v 85. minutě duelu Mali – Tunisko. To pak byla mela, věřte… Nebo si přečtěte v Hattricku, jak to dopadlo.

Do pravidelné rubriky tohoto magazínu se také vešli, už jen veskrze pozitivně Jan Kuchta, Patrick Schick a také Robert Lewandowski. Hattrikář v HATTRICKU prozradí, jakým způsobem.