Petráškovi dávají zpětnou vazbu opravdoví experti: Jsem přesvědčený o tom, že můžeme reálně uvažovat o titulu

Petráškovi dávají zpětnou vazbu opravdoví experti: Jsem přesvědčený o tom, že můžeme reálně uvažovat o titulu

Tak je to oficiální. Devět utkání v řadě neporažený Raków Częstochowa na čele se svým kapitánem Tomášem Petráškem je ve hře o polský titul, s tím, že ze druhého místa ztrácí na vedoucí Pogon Štětín ztrácí pouhý bod.

Raków, se kterým český obr zažil také třetí nejvyšší soutěž, před pár dny skolil i dalšího kandidáta na primát Lech Poznaň, který byl tak sesazen na třetí pozici.

"Mohli jsme se už tradičně opřít o skvělou organizaci hry. Jsem velice spokojený s výkonem celého týmu. Nebyla to náhodná výhra, ale splněný plán. Působili jsme jako zkušený boxer, který si pro výhru došel svojí zkušeností a kontrolou nad zápasem. Mám velmi dobrou zpětnou vazbu od lidí, kteří fotbalu opravdu rozumí. Náš výkon splňoval ty nejpřísnější měřítka, mám z toho radost. Stejně tak chceme uspět i v pohárové soutěži. Víme, jak chutná vítězství a chceme ho znovu," přednesl dlouholetý vůdce mužstva s minulostí ve Slavoji Vyšehrad, Spartě Kolín či Hradci Králové, jehož slova nabídl web sport.cz.

Známé a mnohem slavnější značky jako Legia Varšava či Wisla Krakow jsou v tabulce mnohem, mnohem níž. "Nikdo samozřejmě nečekal, že Legie bude hrát tak dole. Budeme snažit sezonu napravit výhrou v poháru. V tom se jim ale budeme snažit zabránit, protože právě s nimi budeme hrát semifinále," upozornil na sport.cz Petrášek.

A co historické ovládnutí Ekstraklasy? "Jsem přesvědčený o tom, že můžeme reálně uvažovat o titulu," zakončil sebevědomý stoper, jenž měl proti Lechu stoprocentní úspěšnost v osobních soubojích. Jak tomu asi bude 14. března proti osmému celku Stal Mielec?

Nekompromisní Řepka by se ihned zbavil Vrby, jeho asistentů, obou Rosických, Pavelky, Sáčka i Krejčího staršího

Zdroj: sport.cz