Realizační tým Hoftycha má úplně jiný styl komunikace, než který v Boleslavi byl. Tréninky jsou jiné, změnila se energie

Realizační tým Hoftycha má úplně jiný styl komunikace, než který v Boleslavi byl. Tréninky jsou jiné, změnila se energie

Nový realizační tým Pavla Hoftycha už zažil v Mladé Boleslavi všechny druhy výsledků - prohru, výhru i remízu, která se zrodila před pár dny ve vršovickém Ďolíčku proti domácím klokanům.

Karel Jarolím a spol. museli z kola ven nejen díky nepřesvědčivým výkonům. "Jen to nerozhodlo, cítili jsme, že je potřeba změnit i způsob komunikace," ozřejmil na stránkách sport.cz generální ředitel středočeské značky David Trunda.

Se čtyřiapadesátiletým odborníkem, jenž předtím vedl Liberec, České Budějovice, Bohemians 1905 i Spartak Trnava, si boleslavský představitel padl do oka i díky společnému pohledu na fotbal...

"Probírali jsme, jak vidí rozvoj áčka a vůbec celý sportovní koncept klubu. Myslím, že naše a jeho myšlenky do sebe velmi zapadaly," přidal na sport.cz Trunda.

Nyní osmý tým tabulky, jehož součástí stále jsou i Suchý, Matějovský, Ewerton, Škoda nebo Skalák, má po třech zápasech s novým trenérským štábem na kontě čtyři body.

"Teď máme dobrý pocit. Každá změna přináší nějaké impulsy. Tím prvotním je, že realizační tým Pavla Hoftycha má úplně jiný styl komunikace, než který tu byl. Tréninky a komunikace jsou jiné, změnila se energie. Větší hodnocení bych ale nechal až po konci sezony. Tabulka je teď strašně vyrovnaná, nepamatuji se, že by to takhle bylo. Bavíme se o všech alternativách, které by mohly nastat, proto je pro nás každé další utkání důležité a potřebujeme ho zvládnout," uzavřel na sport.cz funkcionář.

20. 3. se v Lokotrans aréně představí třetí Sparta. Pro nový realizační tým tedy půjde o další těžkou zkoušku, protože devátý Hradec ani desátá Sigma nejsou bodově vůbec daleko.

Zdroj: sport.cz