Hospitalizovaný Tvrdík válčí s vážnou nemocí: Věřím, že pro mě kluci ve čtvrtek postoupí a bude to jízda až do finále

Hospitalizovaný Tvrdík válčí s vážnou nemocí: Věřím, že pro mě kluci ve čtvrtek postoupí a bude to jízda až do finále

Ve slávistické výpravě do Rakouska absentoval její první muž Jaroslav Tvrdík, který aktuálně bojuje s blíže nespecifikovanou vážnou nemocí a tento týden se podrobil akutnímu operačnímu zákroku na onkologii.

"Jsem v nemocnici, ale nechci to komentovat, je to soukromá věc. Navíc je válka, kdy trpí mnohem více lidí než já," citoval Deník Sport portál expres.cz, který se s bývalým ministrem obrany, který už šéfuje sešívanému "S" necelých šest let, kontaktoval.

První obtíže propukly u hospitalizovaného Tvrdíka již v závěru roku 2021, s tím, že s vlastní diagnózou je oznámen zhruba dva týdny. "Věřím, že pro mě kluci ve čtvrtek postoupí a bude to jízda až do finále," přidal jeden z nejmocnějších mužů českého klubového fotbalu, který by měl mít pracovní pauzu zhruba čtyři měsíce.

Tomu už na dálku vyjádřil podporu například Vladimír Coufal z West Hamu United. "Drž se šéfe, tebe jen tak něco nesloží," vzkázal z ostrovů někdejší zadák Slavie či Liberce a redakce eFotbal.cz se k jeho povzbudivým slovům připojuje.

To, že je situace skutečně vážná, pak potvrzuje i odložení plánované svatby jeho dcery Jany s brankářem Ondřejem Kolářem. Ta se měla uskutečnit letos v létě.

Lingrův recepis na Švédy je stručný a jasný: Musíme hrát tak, abychom zvítězili a mohli odcestovat do Polska

Zdroj: isport.blesk.cz