Angličtí “bytaři” studují zápasový program Manchester United. Pogba už třetím vykradeným

Angličtí “bytaři” studují zápasový program Manchester United. Pogba už třetím vykradeným

Úterní večer Paulu Pogbovi opravdu nevyšel. Jeho United nejprve překvapivě vypadl v osmifinále Ligy mistrů s Atléticem Madrid, po příjezdu domů hráč zjistil, že byl vykraden jejich rodinný dům.


Angličtí detektivové na severu země nahánějí specifický zlodějský gang. Ten se podle všeho zaměřuje na domácnosti fotbalistů. V době, kdy tito hrají. Jejich poslední obětí se stal záložník Red Devils Paul Pogba.  "V úterý večer jsme zažili nejhorší noční můru naší rodiny, když se někdo vloupal do našeho domu, zatímco naše děti spaly ve svých pokojích," popsal Pogba nemilý zážitek na sociální síti.

Francouz nezveřejnil, jakou škodu zloději způsobili, prozradil ale,  že zloději strávili v jeho  domě při svém činu méně než pět minut. "Ale za tu dobu nám vzali něco cennějšího, než co jsme měli doma. Náš pocit bezpečí a jistoty. Pro otce není horšího pocitu, než když nemůže ochránit své děti. Doufám, že nikdo nebude muset zažít to, co já v úterý večer," komentoval situaci Pogba.

Internacionál, který je směrem k letnímu přestupovému období spojován s možným odchodem z Old Trafford přitom není prvním respektive jediným  hráčem United, který se v této sezoně stal obětí zlodějů. Naopak to vypadá, že se z “tohoto typu návštěv” stává do jisté míry trend. V lednu zloději například během zápasu s Aston Villou navštivili domácnost Jesseho Lingarda, během stejného měsíce se někdo vloupal do domu Victora Lindelofa.

zdroj: The Sun