Přestup na trase Real Madrid - Barcelona? Se zastávkou v Tottenhamu pro Reguilona možný!

Přestup na trase Real Madrid - Barcelona? Se zastávkou v Tottenhamu pro Reguilona možný!

Pikantních přesunů mezi španělskými rivaly není v historii mnoho, nejvíc se asi do povědomí zapsala výměna dresu Luise Figa. Nyní, oklikou přes Londýn, nad tímto přesunem má přemýšlet talentovaný levý bek Sergio Reguilon.  

Bývalý levý obránce Realu Madrid Sergio Reguilon je údajně otevřený možnosti přestoupit v létě do Barcelony. Hvězda Tottenhamu Hotspur v této sezóně střídavě nastupuje v základní sestavě a údajně zvažuje svou budoucnost v klubu. Podle španělského novináře Gerarda Romera informoval Reguilonův agent Barcelonu o přání svého klienta připojit se k jejímu týmu. Levý obránce má být frustrovaný z omezeného herního času, který v této sezoně pod vedením Antonia Conteho dostává.

Reguilon prošel v Realu Madrid mládežnickými kategoriemi a v sezóně 2018/19 debutoval v seniorském týmu. A průlom na nejvyšší úroveň udělal na hostování v Seville, kde pomohl místním vyhrát Evropskou ligu a svými výkony upoutal pozornost mnoha předních evropských klubů. Tottenham podepsal aktuálně 25letého hráče před minulou sezonou za 30 milionů liber, v Premier League je nicméně zatíml kritizován za nedostatek konzistence v defenzivní činnosti.

A ač tak Reguilon začal tuto sezónu na pozici levého obránce v základu Spurs, v posledních zápasech dává Conte však před ním přednost Ryanu Sessegnonovi. A Reguilono tak zvážuje odchod. Barcelona zároveň hledá dlouhodobou náhradu za Jordiho Albu, který se podle expertů blíží svému zenitu. A Reguilon se přes minulost na San Bernabeu má Xavimu pozdávat. Jediný problém ta zůstává opce Realu na možný výkup levého beka z Londýna za sumu 40 milionů liber. Kam se Reguilon postěhuje po sezóně? 

zdroj: Sportskeeda