"Vážně čekáte, že odpovím někomu, kdo dvakrát vyhrál Serii B?" Mourinho setřel Zemana i s úroky...

"Vážně čekáte, že odpovím někomu, kdo dvakrát vyhrál Serii B?" Mourinho setřel Zemana i s úroky...

Osm zápasů v řadě neporažený AS Řím v městském derby na Olympijském stadionu jednoznačně přejel městského rivala Lazio 3:0 a v tabulce Serie A ho vystřídal na průběžné šesté pozici se stejným bodovým ziskem jako pátá Atalanto Bergamo.

Kouč vlků José Mourinho si tak mohl vychutnat nedávnou kritiku českého odborníka Zdeňka Zemana, jenž nedávno vychválil Lazio a pro jeho AS měl spíše kritická slova...

Čtyřiasedmdesátiletý šéf Foggie, která je právě teď nejofenzivnějším celkem Serie C, uvedl ohledně současného římského fotbalu následující. "Maurizio Sarri si vede lépe, dal Laziu tvář. Mourinho zatím nenaplnil očekávání. Ne, co se týče komunikace, ale v samotné kvalitě fotbalu. Řím pořád neví, co chce vlastně hrát, zatímco Lazio už je se svým stylem srovnanější," řekl bývalý trenér obou římských gigantů, jehož slova se ovšem o víkendu ve věčném městě nenaplnila.

A to také byla voda na mlýn pro o patnáct let mladšího Portugalce, který sedí na lavičce čerstvého čtvrtfinalisty Evropské konferenční ligy.Exkouče Lugana, Crvene Zvezdy Belěhrad či Fenerbahce Istanbul si náležitě vychutnal...

"Vážně čekáte, že trenér, který vyhrál 25 trofejí, odpoví někomu, kdo dvakrát vyhrál Serii B? Pokud bych měl reagovat na Giovanniho Trapattoniho nebo Fabia Capella, tak klidně, ale Zeman...No, jděte. To prostě nemůžu," pronesl portálem aktualne.cz citovaný "Mou", který se loni vrátil na Apeninský poloostrov z Tottenhamu Hotspur.

Baráž MS 2022: Švédsko-Česko, finále: Polsko-Švédsko/Česko, Portugalsko - Turecko. Přátelsky: Nizozemsko-Německo!

Zdroj: aktualne.cz