Richarlisonovo jméno zní na Old Trafford. Přivedou United útočníka Evertonu?

Richarlisonovo jméno zní na Old Trafford. Přivedou United útočníka Evertonu?

Není to hrotový útočník, kterého United nutně potřebují a intenzivně hledají, ve vozbě pod ním ale brazilský rychlík může zastat kteroukoliv pozici. Impulsu po nepovedené sezóně v Evertonu by se rozhodně nebránil.     

Web Goal tvrdí, že Manchester United máí zájem o podpis 24letého Richarlisona, a údajně měly už proběhnout první kontakty s Karamelkami o možném přesunu tohoto bývalého hráče Watfordu. Brazilský míčový kouzelník je tak podle všeho na odchodu, když Everton zřejmě čeká po nevydařené sezóně, ve které stále “flirtuje” se sestupem přestavba a Richarlisonova kariéra zjevně potřebuje nový impuls. 

Přitom už loni v létě se mělo jednat o přestupu brazilského útočníka do Paris Saint-Germain, který si jej měl vyhlédnout jako dlouhodobou náhradu za odcházejícího Kyliana Mbappého. Katarští majitelé PSG měli být podle spekulací dokonce ochotni jít na požadovaných 70 milionů liber, tehdejší kouč Evertonu Rafael Benitez měl nicméně Richarlisona společně s Calvertem-Lewinem označit za klíčovou součást svých ofenzivních plánů a možný transfer stopnout.

Plány nevyšly, Benitez už Everton nekoučuje, bezesporu talentovaný Richarlison v této sezóně Premier League zatím nasbíral více žlutých karet (6) než gólů (5) a jeho smlouva podepsaná do roku 2024 s aktuálně nevalnými ambicemi Evertonu směrem k anglické špičce by mohla možnému odchodu napovídat. Rozšíří Richarlison na Old Trafford útočné varianty vedle křidelníku Sancha, Elangy nebo Bruna Fernandeze?

zdroj: Tribal Football