Osobně nevěřím, že by se Spartě nakonec ligový triumf podařil, tvrdí exslávista Švancara

Osobně nevěřím, že by se Spartě nakonec ligový triumf podařil, tvrdí exslávista Švancara

Petr Švancara čekal od střetnutí dvou nejlepších týmů v soutěži větší kvalitu v pokutovém území soupeře, více šancí i střel. Začíná si ale zvykat, že dotyčné očekávané šlágry tu největší podívanou nepřinášejí. Úplně zklamaný nebyl, ale nějaká galashow to v Doosan aréněvdle jeho slov také nebyla...

Navzdory tomu, že se Sparta osm zápasů před koncem přiblížila vedoucí Viktorii na pět a druhé Slavii na čtyři body, si ovšem nemyslí, že by z toho nakonec mohl být v jejím případě útok na vysněný primát, na který čeká již od roku 2014.

"Proti Baníku to byl však hezký zápas, lepší než v Plzni. Už jsem se zvykl, že zápasy Baníku proti mančaftům, které chtějí hrát fotbal, mají náboj. Líbilo se mi, že po tom, co Sparta vývoj otočila, nepolevovala, nezalezla, pořád se snažila vstřelit další gól, šance na něj si vytvořila," chválil soubor Pavla Vrby bývalý forvard Slovácka, Žižkova, Příbrami, Slavie či Brna.

Co říká tomu, že ve hře o trofej zůstávají tři mančafty a že se pořád tlačí do špičky právě i letenské "S"? "Jsem rád, že není rozhodnuto. Remíza prvního s druhým byla vítaná právě i pro Spartu, natlačila se opět do boje o titul. Já osobně jí ovšem nevěřím, že by se jí triumf nakonec podařil," zakončil na aktualne.cz čtyřiačtyřicetiletý odborník.

Zdroj: aktualne.cz