Pro mě to prostě není cesta dopředu, pokáral trenérský štáb západočeského lídra tabulky Csaplár

Pro mě to prostě není cesta dopředu, pokáral trenérský štáb západočeského lídra tabulky Csaplár

Hrát doma a mít dvaatřicetiprocentní držení míče, to až tak lichotivé není. Muž zodpovědný za výkony a výsledky vedoucí Viktorie Michal Bílek, jenž v Doosan aréně pracuje společně s Pavlem Horváthem, Markem Bakošem či Matúšem Kozáčikem, však byl s víkendovou prezentací své družiny spokojen.

Experty však hra domácího souboru vůbec neoslnila. "Rozhodně jsem neměl pocit, že by Plzeň chtěla za každou cenu vyhrát," uvedl na stránkách Deníku Sport Stanislav Levý.

"Problém byl, že do prvního gólu chtěla hrát fotbal jen Slavia. Plzeň se jen soustředila na disciplinovanou defenzivu. A i když slávisté měli územní převahu, vůbec nebyli nebezpeční. Z toho pramenilo, že diváci museli být otrávení. Až na ty sparťanské, ti museli slavit," připomněl sparťanské přiblížení bývalý stratég Hannoveru 96 či Slasku Wroclaw, jehož vyjádření vyšlo na iSport.cz.

Boj vítězící na fotbal pochopitelně neuspokojil ani Josefa Csaplára. Ten ovšem přiznal, že něco takového ve šlágru 27. kola Fortuna:ligy očekával. "Kdo byl zklamaný. Z čeho byl zklamaný? Plzeň takhle hraje pořád," rýpl si do jednoho z kandidátů na primát devětapadesátiletý odborník.

Realizační tým Plzně v tomto směru nechápe. "Pro mě to prostě není cesta dopředu," uzavřel na sport.cz muž, jenž v minulosti vedl Liberec či Slavii, s tím, že jeho trenérská kariéra ho dříve zavála také do Řecka i Polska.

Probrání se Plzeň k titulu? V tabulce pravdy už o vedení přišla. Sudí Raczkowski byl horší než Marciniak v derby

Zdroj: sport.cz, isport.blesk.ck