Sága Mbappé nabírá na obrátkách! PSG nabízí astronomický bonus za podpis nové smlouvy

Sága Mbappé nabírá na obrátkách! PSG nabízí astronomický bonus za podpis nové smlouvy

Fotbal nemá logiku. Tohle přísloví se v posledních měsících i letech znovu a znovu potvrzuje. V tomto případě se však logika ubírá zcela jiným směrem. Kdo vytáhne nepochopitelnější částku, ten vyhrává. Kolik si vydělá Kylian Mbappé za podpis nové smlouvy s PSG? Protočí se vám panenky tam a zpátky!

Když v roce 2018 přicházel do Parku Princů, strhnul vlnu šílenství, které se nijak zvlášť nešlo divit. Byla to mladá superstar, která si z každého obránce dokázala udělat hadrového panáka. I proto už v 18 letech zamířil do jednoho z největších a nejbohatších klubů na světě. PSG zní jako ráj pro každého fotbalistu, co si budeme povídat.

Ihned co přišel, stal se zde miláčkem diváků. Z pět let, co v Paříži působí nastřílel přes 100 gólů a to je mu stále jen 23 let. Není pochyb, že je Kylian Mbappé jednou z největších ikon novovdobého fotbalu a i proto má kolem sebe tolik pozornosti. Jeho přestup je také velice propíranou věcí a ještě aby ne, v dnešním fotbale vyhrává otevřená peněženka.

Vše vypadá tak, že Mbappé počká na vypršení kontraktu s PSG a odejde do klubu svých snů - Realu Madrid. Aby toho však nyblo málo, PSG se ho nechce jen tak lehce vzdát a tak bojuje nejrůznějšími způsoby. Jedním z nich je přeplacení hráče takovým způsobem, až to hezké není. 

Na povrch totiž vyplavala částka, kterou by mohl Mbappé dostat za to, že s PSG podepíše nový kontrakt a neodejde do Realu. Částka bonusu za podepsání nyní činí 150 miliónů liber. K tomu dalších 21 miliónů liber jako roční plat. 

Neučinil jsem žádné rozhodnutí, jsou tu jen nové prvky, které je třeba zvážit. Jaké prvky? Prostě jen nové prvky,“ svěřil se Mbappé. I takto komentoval francouzský ostrostřelec svou nynější situaci. PSG nebo Real Madrid, jak to nakonec dopadne?