Myslím, že máme na víc, přiznává olomoucký Růsek. Na jakého hráče ve Fortuna:lize ještě nenarazil?

Myslím, že máme na víc, přiznává olomoucký Růsek. Na jakého hráče ve Fortuna:lize ještě nenarazil?
OBSAHUJE VIDEO

Nacvičený signál, který Sigma trénovala celý týden, nakonec proti Plzni vyšel a i díky němu bral hanácký tým z Androva stadionu proti západočeskému favoritovi bod.

Šestou trefou v sezoně k tomu pomohl Antonín Růsek, který neměl problém přiznat, že souboje s brazilským zadákem ve službách Viktorie Eduardem Santosem nebyly vůbec snadné...

"Už v poločase jsme se bavili s Mojmírem Chytilem, že na takhle soubojově dobrého hráče a zároveň rychlého jsme snad v lize nenarazili. Bylo těžké s ním uhrát nějaké balony," uvedl na stránkách sigmafotbal.cz exbrněnský forvard.

Sigmu může těšit, že s Plzní v ročníku 2021/2022 ani jednou neprohrála. Že by to byl důkaz, že by se mohla měřit i s nejkvalitnějšími mužstvy v soutěži?

"Asi ano. Na druhou stranu jsme dnes měli jednu střelu na bránu. Asi by to od nás mělo být ještě lepší. Myslím, že máme na víc. Po gólu bylo vidět, že jsem odhodili strach a najednou to šlo. Je to zvláštní. Věřím, že nás výsledek povzbudí a do konce sezony ještě uděláme více bodů," doplnil na sigmafotbal.cz Růsek, jehož zaměstnavatele čekají ve zbývajících dvou kolech základní části střety s Hradcem Králové a Spartou.

Pohybově a rychlostně patří Vitík k nejlepším hráčům ligy. Má potenciál táhnout Spartu...

Zdroj: sigmafotbal.cz