O Krmenčíka v Edenu usilovat nebudou, ve Vršovicích by ho mohla nahradit tato útočná věž z Ostravy...

O Krmenčíka v Edenu usilovat nebudou, ve Vršovicích by ho mohla nahradit tato útočná věž z Ostravy...

Není žádné tajemství, že v Edenu už přestali počítat s hostujícím útočníkem Michaelem Krmenčíkem (29), jenž skóroval v české lize naposledy ještě v listopadu loňského roku.

Jindřich Trpišovský se minulé léto domníval, že se mu podaří rodáka z Kraslic v metropoli probudit a vyždímat z něj maximum, ale nestalo se tak a to i přesto, že mu ještě na startu jara důvěřoval a po odchodu Jana Kuchty v něm viděl ofenzivní sešívanou jedničku.

Titul obhajující čtvrtfinalista Evropské konferenční ligy se tak o něj letos v létě nebude ucházet a bývalý hráč Paoku Soluň či Vktorie Plzeň se tak vrátí do svých kmenových Brugg, které s ním budou muset naložit jinak.

Jak informoval Luděk Mádl ze serveru seznamzpravy.cz, v hledáčku Slavie se proto v dotyčné souvislosti objevilo i jméno slovenského reprezentačního forvarda Ladislava Almásiho (23), který patří Baníku Ostrava.

Kontrakt ve Slezsku má sice dlouhodobý (do 30. června 2025) a také současná tržní cena pohybující se okolo 25 milionů korun není nejmenší, nicméně Baník a Slavii pojí dobré vztahy, za což mohlo i uspokojení finančních požadavků v případě Yiry Sora.

196 centimetrů vysoká útočná věž se třinácti trefami a třemi gólovými asistencemi se již ve své premiérové české sezoně pere o střeleckou korunu. Že by se mu za pár měsíců podařilo prostřílet až do Vršovic?

Plzeň ztrácí dech, už měsíc nevyhrála – Slavia zase o bod vede. Sparta dotahuje a Vrba přeje rivalovi postup v EKL

Zdroj: seznamzpravy.cz

 

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.