Milionové nezdary jako drahé lákadlo na MS? Španělé zvěstují prodej PSG a co na to vedení klubu?

Milionové nezdary jako drahé lákadlo na MS? Španělé zvěstují prodej PSG a co na to vedení klubu?

Před pár dny vzbudily poměrně silné emoce zprávy ze Španělska, které skloňovaly možnou změnu majitele PSG. Francouzský gigant měl dle jejich slov změnit vlastníka po světovém šampionátu v Kataru, který se odehraje v závěru tohoto roku. Vedení klubu rychle přispěchalo s reakcí…

Paris Saint-Germain by neměl letos přijít o další mistrovský titul v Ligue 1, ale strašák v podobě neschopnosti uspět v Lize mistrů přetrvává. Letos se stal katem Real Madrid, který v domácí odvetě dokázal zpřetrhat naděje po hattricku Benzemy.

Právě nezdar v prestižní milionářské soutěži by mohl výrazně obměnit aktuální složení kabiny. Španělský televizní pořad El Chiringuito de Jugones dokonce před pár dny tvrdil, že vlastník PSG Qatari Sport Investment má po světovém šampionátu vhodit ručník do ringu. Na vině mají být dlouhodobé neúspěchy v Lize mistrů, ale i velké investice na nákupy hvězdných hráčů, kteří měli být svým způsobem i lákadlem na MS v Kataru. Právě po vrcholném šampionátu by mělo dojít ke změně vlastníka pařížského obra.

Tyto spekulace se Evropou prohnaly jako lavina a vzbudily vášnivé diskuze na sociálních sítích. Vedení PSG bylo donuceno přijít s reakcí prostřednictvím Get French Football News. V ní zaznělo nejen kategorické popření těchto falešných zpráv, ale i osočení celého španělského pořadu se slovy, že se jedná o „levnou prodejnu bulváru“.

QSI je v čele PSG od roku 2011 a klub od té doby získal celou řadu domácích trofejí. Sedm triumfů v Ligue 1 a šest ve francouzském poháru je však malou náplastí na ambice ovládnout Ligu mistrů. Jeden už by tuto soutěž označil za prokletou, ale PSG věří, že jednou se ta smůla přestane lepit na paty kopaček.

Zdroj: sportskeeda.com