Chtěl povzbudit svůj bývalý klub. Nakonec byl Fenin v Barceloně brutálně napaden

Chtěl povzbudit svůj bývalý klub. Nakonec byl Fenin v Barceloně brutálně napaden
OBSAHUJE VIDEO

Bývalý český reprezentant Martin Fenin se stal terčem útoku v Barceloně, kam ve čtvrtek vyrazil fandit Eintrachtu Frankfurt se svojí ženou. Toto času fotbalista pražských Řeporyjí se pochlubil nehezkým zážitkem na svém instagramu. „Bohužel jsem to já a moje žena,“ stojí v jeho příspěvku z instagramu včetně videa, které ukazuje, jak Fenina po utkání Evropské ligy brutálním kopem sestřelí na ulici fanoušci pravděpodobně katalánského celku.

„Po zápase na Nou Campu jsme byli napadení a následně jsme 36 hodin strávili uvěznění na policejní stanici v těch největších sračkách. Na zemi, bez jídla, pouze s pitím," napsal na sociálních sítích fotbalista. Komentář zároveň doprovodil ironickým vzkazem: „Bravo Barca, Bravo Espaňa."

 

Na utkání se přitom bývalý český reprezentant těšil. Už dopředu avizoval, že na Camp Nou vyrazí podpořit spolu se ženou fotbalisty bundesligového klubu, ve kterém v minulosti sám působil. „Večer hraje můj Eintracht proti Barceloně. Nebude to ledajaký zápas. Fanoušci Frankfurtu chtějí zlomit svůj rekord, kdy před dvěma lety přiletělo do Milána 25 tisíc lidí a teď tu má být 35 tisíc lidí a víc. V Barceloně. přitom oficiálně má lístky jen pět tisíc fanoušků,“ napsal na svůj Instagram držitel stříbrné medaile z MS hráčů do 20 let z roku 2007. „To se nedá popsat ani chápat, to si musíte zažít. To jsou dva plný stadiony v Edenu, nebo na Letný," těšil se.

 

Na zkopnutí Martina Fenina se můžete podívat v následujícím videu. Fenin je ve světlém triku.

 

I když měl Frankfurt v hledišti nakonec skutečně převahu a Barcelonu dokázal i vyřadit, bývalý český útočník na zápas (či spíše na dobu po zápase) vzpomínat v dobrém úplně nebude.

 

Zdroj: Sport.cz

 

Lukaku v návratu na Stamford Bridge neobstál. Chelsea je prý připravena pustit ho do Interu či PSG