Slavia se Zlínem, Sparta v Olomouci, Plzeň v Boleslavi, pak 1. kolo nadstavby. Bayern-Dortmund, Chelsea-West Ham

Slavia se Zlínem, Sparta v Olomouci, Plzeň v Boleslavi, pak 1. kolo nadstavby. Bayern-Dortmund, Chelsea-West Ham
TELEVIZNÍ PROGRAM

Základní část Fortuna:ligy končí 30. kolem ve středu v 18.00 hodin (O2 TV Sport a O2 TV Fotbal). Slavia hostí Zlín, Sparta jede do Olomouce, Viktoria Plzeň do Mladé Boleslavi. Hned potom o víkendu začíná 1. kolem nadstavbová část skupin o 1. až 6. místo, o 7. až 10. místo a o 11. až 16. místo.

Hrají se opět i anglická Premier League (Premier Sport 1 a Premier Sport 2, mj. Chelsea-West Ham United v neděli v 15.00 hodin), druhá anglická liga (Premier Sport 1 a Arena Sport 1), první a druhá německá bundesliga, italská Serie A,  La Liga 2 (NOVA Sport 4), francouzská Ligue 1 a Ligue 2 (NOVA Sport 1 a NOVA Sport 2),  turecká Süperliga (Sport 1 a Sport 2), nizozemská Eredivisie (Arena Sport 1), slovenská Fortuna liga (NOVA Sport 1 a TV Dajto),  rakouská bundesliga (Arena Sport 2) a druhá česká liga/F:NL (ČT Sport – Dukla Praha-FK Varnsdorf  v sobotu v 10.15 hodin). V sobotu večer je na pořadu finále Španělského poháru: Real Betis Sevilla-FC Valencie (ve 20.00 hodin - Sport 1).

Již v týdnu jsou na programu dohrávky Premier League, jedno kolo španělské La Ligy, jedno kolo francouzské Ligue 1, odvety semifinále Italského poháru a semifinále Německého poháru.

STŘEDA 20. DUBNA 2022

17.00 (výkop 18.00): Slavia Praha – Fastav Zlín (utkání 30. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Sport. O T2 Fotbal záznam ve čtvrtek ve 20.00 hodin.

17.00 (výkop 18.00): Sigma Olomouc – Sparta Praha (utkání 30. kola české Fortuna:ligy) –  O2 TV Fotbal. Záznam ve čtvrtek v 17.00 hodin.

17.55 (výkop 18.00): Baník Ostrava – FK Jablonec (záznam v 21.30 hodin a ve čtvrtek ve 22.00 hodin), Bohemians Praha 1905  – FC Hradec Králové (záznam ve 23.30 hodin), FK Mladá Boleslav  – Viktoria Plzeň (záznam ve čtvrtek v 9.00 hodin), MFK Karviná – FK Pardubice (záznam ve čtvrtek v 11.00 hodin), 1. FC Slovácko – Slovan Liberec (záznam ve čtvrtek v 13.00 hodin), FK Teplice – Dynamo České Budějovice (záznam ve čtvrtek v 15.00 hodin - utkání 30. kola české Fortuna:ligy) –  streaming O2 TV Fotbal.

18.55 (výkop 19.00): Atlético Madrid – FC Granada (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

18.55 (výkop 19.00): AS Monako  – OGC Nice (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.55 (výkop 20.00): Celta Vigo – FC Getafe (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

20.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih středečních utkání 30. kola české Fortuna:ligy)    O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): FC Chelsea – FC Arsenal (dohrávané utkání 25. kola Premier League) – Premier Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): RB Lipsko –  1. FC Union Berlín (semifinálové utkání Německého poháru/DFB Pokal)  – NOVA Sport 1, německá ARD (Das Erste).

20.55 (výkop 21.00): Manchester City – FC Brighton and Hove Albion  (dohrávané utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1.

20.55 (výkop 21.00): SCO Angers  – FC Paris Saint-Germain (utkání 33. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.00: Juventus Turín – ACF Fiorentina (odvetné semifinálové utkání Italského poháru/Coppa Italia) – Sport 2. 

21.25 (výkop 21.30): CA Osasuna Pamplona – Real Madrid (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

21.45: Dohráno (zpravodajství ze 30. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. Repríza ve 4.25 hodin.

ČTVRTEK 21. DUBNA 2022

10.55: Dohráno (zpravodajství ze 30. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. 

11.55: Moment týden (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport.

18.55 (výkop 19.00): UD Levante – FC Sevilla (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

19.55 (výkop 20.00): FC Cádiz – Athletic Bilbao (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 4.

k20.40 (výkop 20.45): FC Burnley – FC Southampton (dohrávané utkání 30. kola Premier League) – Premier Sport 1.

21.25 (výkop 21.30): Real Sociedad San Sebastián – FC Barcelona (utkání 33. kola španělské La Ligy) – NOVA Sport 3.

PÁTEK 22. DUBNA 2022

12.55: Dohráno (zpravodajství ze 30. kola české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. Repríza ve 4.10 hodin.

14.00: Juventus Turín – Benfica Lisabon (semifinálové utkání Juniorské ligy UEFA) – UEFA.tv.

17.55 (výkop 18.00): Atlético Madrid – FC Red Bull Salcburk (semifinálové utkání Juniorské ligy UEFA) – NOVA Sport 4, UEFA.tv.

18.25 (výkop 18.30): Karlsruher SC – FC Ingolstadt 04 (utkání 31. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

19.30: Rizespor  – Fenerbahce Istanbul (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam v 1.30 hodin.

20.00: Tiki-Taka 30 (talk show po 30. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.25 (výkop 20.30): VfL Wolfsburg – 1. FSV Mainz/Mohuč 05 (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. 

20.55 (výkop 21.00):  – FC Huddersfield Town – FC Barnsley (utkání 44. kola druhé anglické ligy/Championship) – Premier Sport 1.

SOBOTA 23. DUBNA 2022

9.55: Moment týden (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport.

10.05 (výkop 10.15): Dukla  Praha –  FK Varnsdorf (utkání 24. kola české druhé ligy/F:NL)  – ČT Sport.  Záznam ve 20.25 hodin a ve 2.35 hodin.

12.30: Tiki-Taka 30 (talk show po 30. kole české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport.

13.25 (výkop 13.30): FC Arsenal  – Manchester United (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 1. 

13.25 (výkop 13.30): FC Schalke 04 – Werrde Brémy (utkání 31. kola druhé německé bundesligy)  – NOVA Sport 3.

13.30: FC Luton Town – FC Blackpool (utkání 44. kola druhé anglické ligy/Championship) – Arena Sport 1.

15.25 (výkop 15.30): SpVgg Greuther Fürth – Bayer 04 Leverkusen (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3. Nova Sport 4 záznam ve 22.45 hodin.

15.25 (výkop 15.30): RB Lipsko – 1. FC Union Berlín (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.30 (výkop 16.00): Šestnáctý – Jedenáctý, Dvanáctý – Čtrnáctý, Třináctý – Patnáctý (utkání nadstavbové skupiny o 11. až 16. místo v české Fortuna:lize) – streaming O2 TV Fotbal.

15.55 (výkop 16.00): Manchester City – FC Watford (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

15.55 (výkop 16.00): FC Leicester City – FC Aston Villa (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 2.

16.30: NEC Nijmegen – Ajax Amsterdam (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

16.55 (výkop 17.00): Olympique Lyon  – HSC Montpellier (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.55 (výkop 18.00): Inter Milán  – AS Řím (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 4.

18.00 (výkop 18.30): Bayern Mnichov – Borussia Dortmund (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 3.

18.20 (výkop 19.00): Třetí – Pátý (utkání 1. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) – O2 TV Fotbal.

18.25 (výkop 18.30): FC Brentford – Tottenham Hotspur (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 1. 

18.55 (výkop 19.00): AS Saint-Étienne  – AS Monako (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

19.30: Adana Demirspor  – Trabzonspor (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 2.  Sport 1 záznam ve 3.00 hodin.

20.00: Real Betis Sevilla – FC Valencie (finálové utkání Španělského poháru/Copa del Rey v Seville)    Sport 1.

21.00: SC Cambuur – PSV Eindhoven (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

20.30 (záznam, výkop 16.00): FC Norwich City –  FC Newcastle United (utkání 34. kola Premier League – Premier Sport 1.

20.40 (výkop 20.45): Hellas Verona  – Sampdoria Janov (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 3.

20.55 (výkop 21.00): FC Paris Saint-Germain  – RC Lens (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 1. kola nadstavby české Fortuna:ligy)    O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

22.25 (záznam, výkop 16.00): FC Crystal Palace –  FC Leeds United (utkání 34. kola Premier League – Premier Sport 1.

NEDĚLE 24. DUBNA 2022

10.35: Moment týden (souhrn zajímavých fotbalových momentů minulého týdne)  – ČT Sport.

10.45 (výkop 11.00): TJ Družstevník Bory  – TJ Sokol Bobrová (utkání 19. kola Okresního přeboru okresu Žďár nad Sázavou v Kraji Vysočina v rámci Projektu ČT a FAČR „Náš fotbal živě“) – ČT Sport. Záznam ve 22.35 hodin a v pondělí v 8.40 hodin.

12.25 (výkop 12.30): Salernitana Calcio – ACF Fiorentina (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 4. Záznam v 0.30 hodin.

14.30: Feyenoord Rotterdam – FC Utrecht (utkání 30. kola nizozemské Eredivisie) – Arena Sport 1.

14.30: FC Red Bull Salcburk – FK Austria Vídeň (utkání 28. kola rakouské bundesligy) – Arena Sport 2. 

14.55 (výkop 15.00): FC Chelsea – FC West Ham United (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 20.00 hodin.

14.55 (výkop 15.00): FC Burnley – FC Wolverhampton Wanderers (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 2. 

14.55 (výkop 15.00): FC Empoli – SSC Neapol (utkání 34. kola italské Serie A) – NOVA Sport 3.

15.15 (výkop 15.00):  OGC Nice – ES Troyes (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

15.25 (výkop 15.30): VfL Bochum – FC Augsburg (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

15.30 (výkop 16.00): Druhý – Čtvrtý (utkání 1. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

15.55 (výkop 16.00): Desátý – Sedmý, Devátý – Osmý (úvodní semifinálová utkání ve skupině o 7. až 10. místo v české Fortuna:lize) – streaming O2 TV Fotbal. 

16.30 (výkop 17.00): FC Spartak Trnava – MFK Ružomberok  (utkání 7. kola skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – slovenská TV Dajto.

17.00: OSC Lille – Racing Štrasburk (utkání 34. kola francouzské Ligue 1) – NOVA Sport 2.

17.25 (výkop 17.30): FC Liverpool – FC Everton (utkání 34. kola Premier League) – Premier Sport 1. Premier Sport 2 záznam ve 22.00 hodin.

17.25 (výkop 17.30): Hertha BSC Berlín – VfB Stuttgart (utkání 31. kola německé bundesligy) – NOVA Sport 4.

17.55 (výkop 18.00): FC Janov –  Cagliari Calcio (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 3.

18.20 (výkop 19.00): Šestý – První (utkání 1. kola nadstavbové skupiny o 1. až 6. místo v české Fortuna:lize) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal. 

19.15 (výkop 19.30): FC DAC 1904 Dunajská Streda – ŠK Slovan Bratislava  (utkání 7. kola skupiny o titul slovenské Fortuna ligy) – NOVA Sport 2.

19.30: SK Altay Izmir – Galatasaray Istanbul (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 22.45 hodin.

20.40 (výkop 20.45): SS Lazio Řím – AC Milán (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 4.

21.20: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 1. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)    O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

21.30: Dohráno (zpravodajství z 1. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. Repríza ve 4.15 hodin.

PONDĚLÍ 25. DUBNA 2022

10.25: Dohráno (zpravodajství z 1. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – ČT Sport. Repríza ve 22.40 hodin.

11.00: Fortuna:liga Highlights (sestřih sobotních utkání 1. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. 

11.30: Fortuna:liga Highlights (sestřih nedělních utkání 1. kola nadstavbové části české Fortuna:ligy)  – O2 TV Fotbal. 

14.55 (výkop 15.00): Finálové utkání Juniorské ligy UEFA – NOVA Sport 3, UEFA.tv.

19.30: Besiktas Istanbul – Kasimpasa (utkání 34. kola turecké Süperligy) – Sport 1. Sport 2 záznam ve 23.30 hodin.

20.00: Tiki-Taka 31 (talk show po 1. kolůe nadstavbové části české Fortuna:ligy) – O2 TV Sport, O2 TV Fotbal.

20.40 (výkop 20.45): Sassoulo Calcio – Juventus Turín (utkání 34. kola italské Serie A – NOVA Sport 4.

20.40 (výkop 20.45): FC Toulouse – Chamois Niortais (utkání 35. kola druhé francouzské ligy/Ligue 2)  – NOVA Sport 2.

20.55 (výkop 21.00): UD Almería  – Sporting Gijón (utkání 37. kola druhé španělské ligy/La Liga 2)  – NOVA Sport 3.

21.40: Upoutávka na úvodní semifinálová utkání Evropské ligy a Evropské konferenční ligy  – ČT Sport.

Konec ve čtvrtfinále EKL? Na extra velké chlubení to není. Slavii chci vidět hrát Champions League, říká Vízek