Koscelník: Trenér Kozel si ze mě dělal srandu, že už jsem dlouho nedal gól. Tak jsem mu konečně ukázal, že to dokážu

Koscelník: Trenér Kozel si ze mě dělal srandu, že už jsem dlouho nedal gól. Tak jsem mu konečně ukázal, že to dokážu

Liberecký obrat s Karvinou pomohl zařídit slovenský středopolař Martin Koscelník. Ten byl rád, že jeho trefa pomohla ke třem bodům a těší ho, že je Slovan v tabulce tam, kde je.

Sedmadvacetiletý středopolař s minulostí v Zemplínu Michalovce se střelecky prosadil po dlouhé době (skóroval poprvé od května 2020). Čím to, že na přesný zásah čekal tak dlouho?

"Nevím, už jsem měl nějaké šance, ale nepodařilo se. Tentokrát to tam spadlo a zase v jednu z nejvhodnějších chvil, když jsme to potřebovali. Jsem rád, že se to povedlo. Trenér si ze mě dělal před zápasem srandu, že už jsem dlouho nedal gól. Tak jsem mu konečně ukázal, že dokážu vstřelit i branku," usmívala se opora Liberce.

Jak vůbec vnímá závěr základní části? "Povím vám pravdu, skupiny příliš nevnímám. V poslední době jsme nedostali gól a soustředili jsme se, abychom každý duel odehráli co nejlépe, co umíme. Věděli jsme, že pokud doma vyhrajeme, je vše v našich rukách. Myslím si, že na nás byla vidět touha po vítězství. Za třemi body jsme si šli od začátku utkání a nakonec jsme vyhráli," liboval si na webu fcslovanliberec.cz Koscelník.

Uprostřed pracovního týdne zamíří podještědský výběr do Uherského Hradiště a byť Slovácko prohrálo na Spartě, nepochybně jde o hodně nepříjemného soupeře. "Určitě je to nepříjemný soupeř, o tom se přesvědčili ostatní celky i my. V české lize je každý zápas nevyzpytatelný. My se dobře připravíme a uvidíme, jak to dopadne," zakončil na klubových stránkách kolega Gebre Selassieho, Tiého či Frýdka.

Zdroj: fcslovanliberec.cz