Na Andrově stadionu se vydatně prodlužovaly smlouvy. O těchto pěti jménech zatím Sigma nepochybuje...

Na Andrově stadionu se vydatně prodlužovaly smlouvy. O těchto pěti jménech zatím Sigma nepochybuje...

Sigma v úvodu nového pracovního týdne prodlužovala pracovní dokumenty hned s pěticí hráčů - dvěma zkušenými borci a třemi mladíky.

Smlouvy pro sezonu 2022/2023 podepsali třicátníci Vít Beneš i Lukáš Greššák, který tak dostali jistotu, že na Andrově stadionu budou operovat nejméně do června 2023.

"Pochopitelně víme, že v týmu máme více starších hráčů. Situaci každého z nich průběžně neustále vyhodnocujeme. Definitivně jasno by mělo být během následujících týdnů," ozřejmil na stránkách sigmafotbal.cz sportovní ředitel Ladislav Minář.

A co zmínění mladíci? Zatímco devatenáctiletý obránce Filip Slavíček se zavázal hanácké značce až do roku 2026, jednadvacetiletý brankář Jakub Trefil si s vedením plácl do léta 2024 a stejně starý vlašimský host Tomáš Zlatohlávek, jenž je momentálně zapůjčen v druholigové Vlašimi, jakbysmet.

"Věříme, že všichni tři mohou být budoucností Sigmy, proto jsme rádi, že jsme se dohodli na jejich pokračování v klubu," doplnil na sigmafotbal.cz ostřílený funkcionář momentálně desátého celku Fortuna:ligy, který ve středu přivítá před vlastním publikem třetí Spartu.

Zdroj: sigmafotbal.cz