Kopic ví, že by mohl mít i vyšší čísla: Jsem rád, že mám důvěru trenéra. Když jsem zdravý, hraju pokaždé v základu

Kopic ví, že by mohl mít i vyšší čísla: Jsem rád, že mám důvěru trenéra. Když jsem zdravý, hraju pokaždé v základu

Jednatřicetiletý plzeňský křídelník Jan Kopic je v této sezoně na čtyřech brankách a dvou gólových asistencích a byť to není žádná tragédie, v minulosti míval i vyšší čísla.

"Mohlo by to být lepší, mohlo by to být horší. Jsem rád, že mám důvěru trenéra. Když jsem zdravý, tak hraju pokaždé v základu. Na to, že jsme druzí nebo skoro první, tak na křídlo to nejsou ideální čísla. Ale naposledy jsem nahrál na vítězný gól, tak doufám, že do nadstavby to bude jenom pokračovat," citoval web ČT Sport slova bývalého hráče Čáslavi, Jihlavy či Jablonce, který působí v Doosan aréně již necelých sedm let.

Jeho Viktoria aktuálně ztrácí na vedoucí Slavii bod. Zatímco svěřence Michal Bílka čeká Mladá Boleslav, obhájce titulu narazí v posledním kole na Zlín. "Trenér nás upozorňoval, že když vyhrajeme, máme jisté druhé místo a Sparta v nadstavbě musí sem. Pro nás je samozřejmě výhoda hrát s kýmkoliv doma. Teď to máme úplně super rozjeté a jenom to dotáhnout," přidal na serveru ceskatelevize.cz rodák z Humpolce, jehož konto zdobí pět domácích trofejí.

A co vysněný titul, který by byl jeho třetím? "Je možné, že nám veřejnost nebo novináři tolik nevěřili. Já neměl nějaké konkrétní plány, samozřejmě jsme chtěli hrát nahoře," uzavřel na portálu ceskatelevize.cz svěřenec Michala Bílka.

Fatální chyby Hanuše? Rada si to nedovede vysvětlit, ale zkušeného brankáře nezavrhuje

Zdroj: ceskatelevize.cz