Votrok Vašulín: Teď je naší prioritou udržet se v první šestce. Pokud to zvládneme, můžeme být nadmíru spokojení

Votrok Vašulín: Teď je naší prioritou udržet se v první šestce. Pokud to zvládneme, můžeme být nadmíru spokojení

195 centimetrů vysoký forvard Daniel Vašulín prolomil proti Sigmě Olomouc sedmiměsíční čekání na gól a hanácký soubor pomohl potopit dvěma přesnými zásahy.

"Jsem rád, že jsem to konečně prolomil. Věřím, že v tom budu pokračovat, protože jsem po minulých zápasech cítil trochu frustraci," nechal se slyšet třiadvacetiletý útočník Hradce Králové.

Votroci aktuálně táhnou šestizápasovou šňůru neporazitelnosti a v tabulce se drží na šesté příčce, ze které se půjde do skupiny o titul.

Své místo budou hájit v závěrečném kole základní části v Ďolíčku proti Bohemians Praha 1905. "Je to velká motivace. Pro nás by to bylo dalších pět zápasů s těmi nejlepšími týmy v lize. Pojedeme tam s tím, že chceme základní část zakončit výhrou a uděláme vše pro to, abychom to dotáhli na šesté místo, když už tam jsme," přidal svěřenec Miroslava Koubka.

Hlavní cíl, jimž byla jistota záchrany, už jeho východočeský tým dosáhl dávno. "Chtěli jsme především, aby se tu hrála liga i za rok a Hradec se zde dlouhodobě etabloval. Když se nám ale dařilo, dávali jsme si postupně další cíle a teď je naší prioritou udržet se v první šestce. Pokud to zvládneme, můžeme být nadmíru spokojení," doplnil kolega Jana Mejdra, který také potvrdil, že je šestka cílem celého Hradce, protože se prý bude příležitost ukázat se.

Konec ve čtvrtfinále EKL? Na extra velké chlubení to není. Slavii chci vidět hrát Champions League, říká Vízek

Zdroj: fchk.cz