Rozhodčí Hocek nám prostě nesedí a nepřeje nám. To, co předvedl, je výsměch fotbalu, čertil se Krob

Rozhodčí Hocek nám prostě nesedí a nepřeje nám. To, co předvedl, je výsměch fotbalu, čertil se Krob
OBSAHUJE OHLASY

Velezkušený Jan Krob šel proti Slavii (1:2) do hry až jako střídající žolík a mělo to svůj důvod, s tím, že jeho šéf Petr Rada mu své záměry nijak podrobně vysvětlovat nemusel.

"Nebavili jsme se o tom. Trenér se rozhodl pro tuhle sestavu. Nejsem hloupej, asi je jasné, že jestli tam mám já chytat Baha, tak je asi větší šance, že ho bude chytat spíš líp Zelený než já. Ve středu hrajeme znova, trenér vybere další jedenáctku. Teď je úplně jedno, kdo hraje nebo nehraje. My musíme být jako tým," burcoval zelenobílou kabinu exteplický zadák, jehož slova nabídly stránky fkjablonec.cz.

Co chybělo k tomu, aby dvanáctý celek Fortuna:ligy obral obhájce titulu o body? Podle brzy pětatřicetiletého borce ze Střelnice za to mohli i rozhodčí...

"Nemůžu si pomoci, ale jsou prostě nějaká pravidla a má se nechat dohrát situace. Podle mě tam bylo vyrovnání na 2:2, jenže rozhodčí pískne nesmyslnej útočnej faul na vápně. První poločas Kúdela zakopne na těžkém terénu a Černák může jít ze strany sám a zase je to písknuté. Rozhodčí Hocek nám prostě nesedí a nepřeje nám. Nechci si stěžovat na rozhodčí, ale jsou to maličkosti. Slavia si díky tomu udržela vedení a vyhrála. Klidně ty situace mohl nechat dohrát a pak se podívat na video. Furt sem jezdí a říkají nám jaká jsou pravidla. Rozhodčím to nezávidím, mají spoustu pravidel. Ale to, co předvedli a zejména sudí Hocek, je výsměch fotbalu. Nemůžu si pomoct. Slavia si to může uhrát v klidu na hřišti herně, nemají zapotřebí, aby jim trochu pomáhali rozhodčí. Oni to třeba ani nechtějí, třeba to rozhodčí neumí, já nevím. Pravidla jsou daná, my se jimi taky řídíme, tak nevím, proč se nimi neřídí i rozhodčí," kroutil hlavou kolega Pilaře, Malínského a spol.

Závěr duelu byl vyhrocený včetně strkanic. "Ležel tam Bah, vedli 2:1, je to chytrost hráčů. Padne tam, pískne se, tak leží. To bychom udělali třeba taky, kdyby to bylo obráceně. Pak se to vyhrotilo, vlítnul tam Martinec, protože byl ještě podrážděnej z toho předchozího písknutého faulu, kterej nebyl. Sečte se to pak jedno s druhým. Bylo to u jejich kotle, to tomu asi taky přidalo. Emoce k fotbalu patří. Po konci už je zase všechno v pohodě," doplnil na fkjablonec.cz Krob.

Zdroj: fkjablonec.cz