Lov na Darwina Núñeze započal

Lov na Darwina Núñeze započal

O dvaadvacetiletého útočníka Benfiky stojí celá řada evropských klubů. Svými výkony v portugalské lize a v Lize mistrů, zaujal jak trenéry, kterým čelil, tak i ty, kteří jeho výkony sledovali zpovzdálí.

Spekuluje se o zájmu Liverpoolu, jemuž dělal uruguayský rodák trable ve čtvrtfinále milionářské soutěže. Na hráče se také poptávaly i týmy ze severu Londýna, Arsenal s Tottenham a své sympatie si získal i u Erika ten Haga, jemuž vystavil stopku v osmifinále Ligy mistrů.

Podle Telepgraphu má nizozemský trenér jasnou představu, ve které se má stát Darwin Núñez tváří nového Manchesteru United.

Avšak zájem není pouze na Ostrovech. Borussia Dortmund se již připravuje na možný odhchod Erlinga Haalanda do Manchesteru City a jako náhradu za něj by vestfálský klub rád angažoval právě

Núñeze.

Podle 'A Bola' Dortmund v posledních týdnech zvýšil svůj zájem o hráče, avšak ani v Německu není Dormund jeho jediným obdivovatelem.

Bayern Mnichov by byl také ochoten hráče podepsat, ačkoliv pouze v případě, že jejjich útočné řady v létě opustí Robert Lewandowski.

Darwin má s Benficou smlouvu do roku 2025 a klauzuli o uvolnění ve výši 150 milionů eur, tudíž portugaslký klub není nijak nucen svého elitního snipera prodávat

V letošní sezóně nastoupil do 38 zápasů ve kterých vstřelil 33 branek a na další 4 asistoval.

Zdroj: abola.pt, besoccer.com