Na Spartu se nějakých 30 minut vůbec nedalo dívat, v létě bude mít hodně práce, aby kádr vyspravila, míní Švancara

Na Spartu se nějakých 30 minut vůbec nedalo dívat, v létě bude mít hodně práce, aby kádr vyspravila, míní Švancara

Čtyřiačtyřicetiletý expert Petr Švancara Spartě v rámci boje o první místo dlouhodobě nevěří a nepřesvědčila ho ani její poslední výhra nad Baníkem Ostrava.

Šestibodová ztráta na první místo je čtyři kola před koncem nadstavby příliš velká. "Jestli si někdo myslí, že se Sparta vrátila do boje o titul, tak já tedy ne. Nevěřím jí, že na to má," napsal ve svém pravidelném sloupku pro aktualne.cz brněnský patriot.

"Sice po prohře v Olomouci si své fanoušky trochu udobřila, zklidnila atmosféru, ale byl jsem zklamaný i z návštěvy. Nějakých třicet minut ve druhé půli se na to vůbec nedalo dívat, nebylo vůbec patrné, že je to souboj z první výkonnostní skupiny," upozornil někdejší forvard Příbrami, Žižkova, Slovácka či Interu Bratislava, jehož slova nabídl portál aktualne.cz.

Odborníka vůbec nezaujal ani pátý Baník, který navíc nedávno vyměnil trenéra a u kormidla je momentálně k zastižení Tomáš Galásek.

"Ještě víc mě zarazilo, co předvedl na Letné Baník. Po tom, co před zhruba třemi týdny ukázal právě na Spartě pod trenérem Smetanou krásný fotbal, plný šancí, tak nevím. Nepochopím to hlavně směrem k fanouškům. Nenašel jsem tam vůbec nic. Přitom stejně jako Hradci o nic Ostravským nešlo, mohli si to také jít užít, čekal jsem od nich něco docela jiného. Hodně mě zklamali, přitom jsem je na jaře dost chválil, jaký hrajou koukatelný fotbal. Oba týmy budou mít v létě hodně práce, aby kádr vyspravily," přidala na aktualne.cz současná opora TJ Vilémovice.

TŘICET NEJLEPŠÍCH HRÁČŮ SOUČASNÉ ČESKÉ LIGY DLE TRPIŠOVSKÉHO? JUREČKA CHYBÍ, TECL, ZELENÝ ČI KOLÁŘ NIKOLIV

Zdroj: aktualne.cz