Jarolím o Trpišovském: V tom, podle jakých not zapasovává hráče do sestavy, se nevyznám. Změn je až moc

Jarolím o Trpišovském: V tom, podle jakých not zapasovává hráče do sestavy, se nevyznám. Změn je až moc

Čtyři inkasované góly ve Fortuna:lize? Slavia, která by ráda získala čtvrtý primát v řadě, to zažila naposledy v roce 2015, což už je pořádná porce času.

Podle Karla Jarolíma, jenž svého času dovedl vršovické "S" ke dvě dvěma titulům, pod tím byla podepsána stoperská dvojice Taras Kačaraba a David Hovorka, jež spolu nastoupila vůbec poprvé...

"Na Hovorkovi asi byla vidět pauza. Kačaraba působil jakoby úplně bez zájmu," všiml si po nečekané prohře s hradeckým nováčkem pětašedesátiletý expert, jehož slova vyšla na isport.blesk.cz.

Hlavní kouč soudobé Slavie Jindřich Trpišovský znovu provedl celou řadu změn, což však jeho zkušenější kolega příliš nepobírá. "Přiznám se, že se v tom, podle jakých not zapasovávají hráče do sestavy, nevyznám. Změn je až moc," citoval Deník Sport slova odborníka, který v průběhu letošního jara skončil na mladoboleslavské lavičce.

Aktuální situace v tabulce vypadá tak, že je Slavia druhá a Viktorii bude muset před vlastním publikem skolit. "Slavia si jednoznačně cestu za titulem zkomplikovala. Hradec ukázal Plzni cestu. Varováním byly už góly, které slávisté dostávali v Evropě," podotkl na iSport.cz někdejší šéf Slovácka, Slovanu Bratislava i Al Ahli.

V mini souboji Slavie s Plzní by mohli sehrát důležitou roli i brankáři. Zatímco obhájce neustále točí dva gólmany, západočeský soubor spoléhá na jasnou jedničku Jindřicha Staňka, který podává spolehlivé výkony. "Může to hrát rozhodující roli," upozornil na isport.blesk.cz Jarolím, jehož synové před pár dny ukončili své působení na lavičce druholigového Ústí nad Labem.

Třicet nejlepších hráčů současné české ligy dle Trpišovského? Jurečka chybí, Tecl, Zelený či Kolář nikoliv

Zdroj: isport.blesk.cz