Bývalý vítěz Zlatého míče radí Mbappému: Přestup do Realu, jinak toho budeš litovat celý svůj život

Bývalý vítěz Zlatého míče radí Mbappému: Přestup do Realu, jinak toho budeš litovat celý svůj život

Stále není jasné, jaký dres bude v příští sezóně oblékat jedna z největších fotbalových hvězd současnosti - Kylian Mbappé. Francouzský křídelník má před sebou těžké rozhodnutí, přičemž do úvahy nyní přicházejí pouze dva scénáře. Buď zůstane za hříšné peníze v Paris Saint-Germain, nebo si splní sen a po sezóně odejde zadarmo do Realu Madrid.

Bývalý výborný francouzský fotbalista Jean-Pierre Papin nedávno odehrál charitativní zápas spolu s Kylianovým otcem Wilfriedem Mbappém, kterému poradil, co by na místě jeho syna udělal.

„Pokud je Kylianovým snem zahrát si v Realu Madrid, tak tam musí přestoupit, nebo toho jinak bude litovat celý svůj život,“ řekl vítěz Zlatého míče za rok 1991.

Jean-Pierre Papin zažil ve své hráčské kariéře něco podobného, když se svého času rozhodl přestoupit do AC Milán. „Splnil jsem si tehdy svůj sen a to samé musí nyní udělat i Kylian. Nikdy nemůžete jít proti svým snům. Naopak, vždy se je musíte snažit naplnit. Jestli Kylian chce být skutečně hráčem Realu Madrid, tak je to rozhodně ta správná cesta.“

Zdroj: Šport.sk

Konečně! Fotbal udal směr: Po 30 letech český sport, ví, jak se naše země jmenuje: Česko a Czechia!

Ligue 1 - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.