Zmrhal o návratu do repre: Nevím, jestli berou slovenskou ligu v jiném měřítku. Dál se budu snažit, aby si mě všimli

Zmrhal o návratu do repre: Nevím, jestli berou slovenskou ligu v jiném měřítku. Dál se budu snažit, aby si mě všimli

Ostřílený záložník Jaromír Zmrhal, jehož konto zdobí čerstvý slovenský titul, neměl problém přiznat, že si v poslední době dělal naděje na návrat do národního mužstva, na nějž ovšem nedošlo.

Jeho poslední start se tak datuje do října loňského roku a od té doby už ve výběru Jaroslava Šilhavého nefiguroval...

"Zaznamenal jsem během jara v českých médiích zprávy, že byla chyba, že si na mě nevzpomněl trenér reprezentace Jaroslav Šilhavý. Přestože měl problém na krajích obrany," uvedl v interview pro magazín Gól někdejší středopolař Brescie, Mladé Boleslavi či Slavie.

"Nevím, jestli berou slovenskou ligu v jiném měřítku nebo čím to bylo. Když byly absence, dělal jsem si naděje, že bych mohl na sraz přijet. Je to škoda, ale s tím já nic neudělám. Rozhodnutí je vždycky na trenérovi. Pan Šilhavý se rozhodl takhle," přidal na webu gol.cz svěřenec Vladimíra Weisse staršího, který se na primátu podílel osmi ligovými brankami, což je jeho nové osobní maximum.

"Já se budu snažit dál, abych i nadále podával stabilně dobré výkony, aby si mě z národního týmu všimli. Jestli mě pak vezmou, nebo ne, už neovlivním," zakončil na portálu gol.cz Zmrhal, jenž operuje u našich východních sousedů od loňského července.

Nejbližší reprezentační sraz proběhne v černu, s tím, že v jeho první polovině se Česko dvakrát utká se Španělskem a dále pak se Švýcarskem a Portugalskem. Jestlipak u toho opět bude i osmadvacetiletý Zmrhal?

KONEČNĚ! FOTBAL UDAL SMĚR: PO 30 LETECH ČESKÝ SPORT VÍ, JAK SE NAŠE ZEMĚ JMENUJE: ČESKO A CZECHIA!

Zdroj: gol.cz