V Plzni přemýšlí kvůli hře sešívaných nad změnou rozestavení. Nenecháme jim ani metr prostoru, avizuje Chorý

V Plzni přemýšlí kvůli hře sešívaných nad změnou rozestavení. Nenecháme jim ani metr prostoru, avizuje Chorý

Vedoucí Plzeň ladí formu na nedělní výjezd do Edenu a o své dojmy před největším šlágrem 32. kola Fortuna:ligy se podělili Pavel Horváth s Tomášem Chorým.

"Je to finálová část ligy, takže se všichni těšíme a máme velká očekávání. Je to důležitý zápas v souboji o čelo tabulky, ačkoliv si nemyslím, že bude tím rozhodujícím. Výsledek utkání může hodně napovědět. Ve hře ale bude ještě devět bodů a může se stát cokoliv. Každý zápas v nadstavbě je nesmírně důležitý a nesmíme ho podcenit," uvedl na fcviktoria.cz asistent Michala Bílka.

Plzni se v posledních letech ve Vršovicích ovšem nedařilo. "Chceme naší nepříjemnou sérii zlomit. S ohledem na to, jak soupeř hraje, přemýšlíme i nad změnou rozestavení," naznačil Horváth možné taktické změny.

A co absence? Chybí jen dlouhodobí marodi Ondřej Pachlopník a Filip Kaša. "Kromě nich tam nějaké malé oděrky máme, ale není to nic, co by ovlivnilo sestavu," přiblížil na oficiálních stránkách západočeské značky držitel tří plzeňských primátů.

A co pohled exolomoucké věže Chorého, který je spolu s Beauguelem nejlepším střelcem plzeňského jara? "Soupeři nenecháme na hřišti ani metr prostoru. Cítím, jak jsou všichni natěšení a chtějí bojovat. Myslím, že to v zápase bude určitě vidět. Všichni musíme makat jeden za druhého a můžeme uspět. Dá se říct, že je to zlomový zápas. Určitě na Slavii nejedeme jen tak. Hrajeme opravdu o dost a když to zvládneme, tak se můžeme radovat společně s našimi fanoušky," uzavřel na fcviktoria.cz sedmadvacetiletý forvard z Doosan arény.

Je to play off, není prostor zkoušet nové věci. Každý se opře o své nejlepší hráče a fungující věci, hlásí Trpišovský

Zdroj: fcviktoria.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.