Nehoráznost v Realu! Bale vzdal boj o titul a vysmál se do očí všem fanouškům

Nehoráznost v Realu! Bale vzdal boj o titul a vysmál se do očí všem fanouškům

Mnohdy opomíjená hvězda Gareth Bale (i když ve mnoha případech právem), měl dostat šanci nastoupit v utkání španělské ligy proti Espanyolu, kde mohl "Bílý balet" slavit titul. Dvaatřicetiletý Velšan však oznámil, že je zraněný. Fanoušci jsou rudí vzteky.

Jak se stát z milovaného nenáviděným? Jestli nevíte jak na to, zeptejte se Garetha Balea. Tolik nenávisti, kolik k němu chovají fanoušci "Los Blancos" jsme tady hodně dlouho neviděli. Velšan to dopracoval od milovaného, kdy nůžkami rozhodl finále Ligy Mistrů až po nenáviděného a opovrženíhodného. 

Přesto, že v této sezóně nic moc nepředvedl, právě v titulové bitvě mu chtěl dát italský kouč šanci, když chtěl šetřit opory pro odvetné semifinále Ligy mistrů. Dvaatřicetiletý hráč však trenérskému štábu oznámil, že je zraněný, bolí ho záda a proti Esapnyolu nastoupit nemůže. Třeba 20. března vzdal podobným způsobem start v El Clásicu s Barcelonou. Den po utkání se ale normálně zapojil do tréninkového procesu.

Vzhledem k tomu, že vztah Realu s Garethem je více než jen napjatý, očekává se, že tato sága brzy skončí. U Balea se spekuluje o návratu ke Spurs či o misi v USA. Tak jako tak, jedno je jisté. Pro dobro kabiny musí tento "rušivý element" co nejdřív odejít. 

Jelikož Real dnes dokázal Espanyol rozdrtit 4:0 a vyhrál tak po 35. celou La Ligu, přichází čas loučení, protože čas Garetha Balea v Realu Madrid vypršel a je čas odejít.

zdroj: Sport.cz

LaLiga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.