Po inkasovaném gólu se mi chtělo plakat, přiznal Kopic: Bylo to peklo, opravdové nervy

Po inkasovaném gólu se mi chtělo plakat, přiznal Kopic: Bylo to peklo, opravdové nervy
OBSAHUJE OHLASY

I když to v nastaveném času šlágru Slavie - Plzeň vypadalo, že si kvůli trefě Ondřeje Kúdely hosté neodvezou ani bod a domácím přepustí vedení v tabulce, nakonec bylo všechno jinak. Hostující záložník Jan Kopic přiznal, že na střídačce se podobné taháky prožívají pětkrát hůře, než na samotném place.

"Musím říct, že se mi po inkasovaném gólu chtělo plakat. Měli jsme dobré šance, kdy jsme se mohli dostat do vedení. Hráli jsme celý zápas dobře, přesně to, co jsme chtěli. Kdybychom tu prohráli z penalty, to by mě hodně mrzelo. Naštěstí jsme v poslední minutě vyrovnali," ulevilo se zkušenému křídelníkovi Janu Kopicovi.

Exreprezentant už sledoval závěr vršovického drama jen z lavičky. "Na střídačce je to tak pětkrát horší než na hřišti, kde není čas na nic myslet. Bylo to peklo, opravdové nervy," neměl problém přiznat bývalý hráč Jablonce, jehož slova vyšla na fcviktoria.cz.

Červenomodří bod vnímají jako plusový a i nadále mají všechno ve svých rukou. "Jsme spokojení. Kdybychom před utkáním věděli, že tu budeme remizovat, tak to bereme. To se splnilo, zůstali jsme na prvním místě. Pořád nás čekají ještě tři těžké zápasy, takže neslavíme, ale po neděli jsme spokojeni," mnula si ruce západočeská desítka.

Nové svatostánky v českém prostředí? Na svá zázemí čekají v Prostějově, Hradci či Pardubicích

Zdroj: fcviktoria.cz