Rada chápe snahu Trpišovského o Pulkraba: Zná jeho kvality a klasického hroťáka mimo Tecla Slavia nemá

Rada chápe snahu Trpišovského o Pulkraba: Zná jeho kvality a klasického hroťáka mimo Tecla Slavia nemá

Matěj Pulkrab (24) v této sezoně Fortuna:ligy zaznamenal 7 branek a jednu asistenci, což je na 587 poskytnutých minut solidní bilance.

Protože už mu ovšem ohledně herního vytížení na Letné došla trpělivost, vedení informoval o tom, že další kontrakt už na Praze 7 nepodepíše.

Jak by se zachoval Petr Rada, kdyby aktuálně okupoval trenérské místo ve Spartě? Protože má informace jen z médií, jeho vyjádření je opatrné...

"Nikdo nevíme, jak to vůbec je. Asi nejvíc to ví on, manažer a Tomáš Rosický. Kdybych byl ve Spartě a chtěl nějakého hráče a tomu končila smlouva, tak bych vyvíjel tlak na vedení, aby toho fotbalistu udrželi," pronesl sportem.cz citovaný momentálně volný třiašedesátiletý odborník.

Nejčastěji je bývalý forvard Liberce a Bohemians spojován se Slavií a když se podívá bývalý stratég Jablonce, Liberce, Příbrami i Jihlavy na skladbu jejího kádru, příchod Pulkraba by mu dával smysl.

Lanaření Jindřicha Trpišovského, jenž Holoubkova oblíbence "Pulkyho" zažil na podještědském stadionu U Nisy, proto jednoznačně roumí. "Trenér Trpišovský ho zná z Liberce, ví o jeho kvalitách. Klasického hrotového hráče mimo Tecla Slavia nemá," upozornil exreprezentační lodivod, jehož slova nabídl server sport.cz.

Možná už se hodně lidí bojí, tvrdí Rada a žádnou vyloženou frontu zájemců nečeká. Pořád je ale favoritem Dukla

Zdroj: sport.cz