Hložek před Plzní: Hodně z nás v Plzni ještě nevyhrálo. My nemáme co ztratit

Hložek před Plzní: Hodně z nás v Plzni ještě nevyhrálo. My nemáme co ztratit

Zápas v Plzni česká fotbalisty pražské Sparty. Tam se Spartě dlouhodobě nedaří, vždyť tam naposledy uhrála alespoň bod v sezóně 2017/2018. Na výhru ve Štruncových sadech dokonce klub z Letné čeká již deset let. Jak se na zápas těší útočník Adam Hložek?

„Očekávám těžké utkání, jako vždy, když se hraje v Plzni. Víme, že to čelo nám uteklo. Samozřejmě tam pojedeme s tím, že tam pojedeme s tím, že ten zápas budeme chtít zvládnout a vyhrát a uvidíme, na co to bude stačit,“ uvedl sparťanský útočník pro klubový web.

„Myslím si, že hodně z nás v Plzni nevyhrálo a určitě i tohle pro nás může být motivace. Jak už jsem říkal, my nemáme, co ztratit a pojedeme tam vyhrát,“ dodal devatenáctiletý útočník.

Ten v uplynulém týdnu zažil nečekané zrušení finále MOL CUPu na stadionu v Uherském Hradišti kvůli velkému dešti a podmáčenému hřišti. „Samozřejmě, pro všechny to byl šok. Asi nikdo jsme to nezažili, aby se takhle zrušil zápas a napršelo tolik vody. Pro nás to bylo ještě extra, že jsme museli cestovat čtyři hodiny v autobuse. A určitě to bylo náročné, ale musíme to dohrát, takže se musíme připravit na 18. května,“ komentoval sparťanský talent nevšední zážitek.

A jak se těší na nedělní duel s Plzní? „Mám rád zápasy na Letné, kdy se hraje proti Plzni. Tam jsem myslím dal tři góly. V Plzni se mi to ještě nepovedlo, takže určitě budu tohle chtít přerušit. Budu chtít pomoct týmu gólem.“

Zdroj: Sparta.cz