Stále pevně doufám, že baráž hrát nebudeme, zůstává optimistou teplický host Sejk

Stále pevně doufám, že baráž hrát nebudeme, zůstává optimistou teplický host Sejk

Zatímco týmy Zlína, Pardubic a Jablonce jsou v tuto chvíli ve skupině o záchranu mimo příčky, které budou znamenat baráž, Bohemians Praha 1905 a hlavně Teplice k ní mají nejblíže.

V jaké pozici jsou nyní žlutomodří skláři? "Já chtěl, abychom byli ve skupině o záchranu první. Měl jsem svůj osobní cíl. Vím, že ho nesplním, to mě moc mrzí. Věřím, že si ještě uděláme lepší výchozí pozici. Možná se baráži ještě vyhneme, to by bylo štěstí. Bohužel to ale nemáme ve svých rukách," podotkl na stránkách fkteplice.cz mladý útočník Václav Sejk, jenž vyšel proti Jablonci na Stínadlech gólově naprázdno.

Ve třech duelech nadstavby získaly Teplice pouhý bod. Co jim chybí? "Proti Jablonci jsme hráli v sestavě, která už nebyla poslepovaná. Ve Zlíně hodně lidí chybělo, ale hráči, kteří hráli, měli svou šanci využít. Nemůžeme si říkat, že někdo chybí, ostatní je musí zastoupit. My jsme tu od toho, abychom hráli, ne řešili složení sestavy," přidal na webu fkteplice.cz kmenový hráč Sparty.

Co je třeba udělat pro zbytek nadstavbové části? "Nesmíme propadat tomu, že je to špatné. Musíme myslet pozitivně a jít zápas od zápasu. Teď hrajeme v Karviné, tam musíme vyhrát. Jinak by to dopadlo špatně. A pak musíme porazit Pardubice, ať už je před zápasem s nimi naše pozice jakákoliv. Já stále pevně doufám, že baráž hrát nebudeme," zakončil na fkteplice.cz optimisticky naladěný svěřenec Jiřího Jarošíka.

Bílek stále nabádá k poctivosti a zodpovědnosti: Všichni cítíme, že jsme k titulu blízko, ale zároveň daleko

Zdroj: fkteplice.cz