Kisel s Latkou vyjednávají Berkovcovo pokračování ve Zbrojovce. Ten z Brna nemá důvod utíkat...

Kisel s Latkou vyjednávají Berkovcovo pokračování ve Zbrojovce. Ten z Brna nemá důvod utíkat...

Ostřílený Martin Berkovec se před časem podepsal pod brněnský návrat mezi elitu a součástí klubu z druhého největšího města České republiky by měl být i v nadcházejícím ročníku Fortuna:ligy 2022/2023.

Vedení Zbrojovky s ním momentálně řeší nový kontrakt a zájem o pokračování mají obě strany, s tím, že exslávistu nyní zastupují agenti Karol Kisel a Martin Latka...

"Jsme kámoši. Můžu to na ně hodit a jsem rád, že se o to nemusím starat," pronesl na serveru isport.blesk.cz rodák z Mariánských Lázní.

"Mně se tady líbí. Nemám důvod utíkat. Ještě mě furt baví dávat si souboje s útočníkem, kdo je lepší. Potřebuju být lepší než on," přidal na stránkách Deníku Sport brankář s minulostí v Hlučíně, Táborsku, Bohemians 1905 či Karviné, jenž prošel také nejvyšší soutěží v Litvě.

Před novou sezonou ale ještě bude třeba, aby nováček přivedl relevantní čerstvou hráčskou krev. "Tým vždycky potřebuje posílit. Na druhou ligu jsme ho měli dobrý. Ale kdybychom s tímto šli do první ligy, hráli bychom spodek. Podle mě se nikdo nechce klepat další sezonu o padáka. Takže posily ano, ale s rozumem. Myslím, že majitel Václav Bartoněk se sportovním manažerem Tomášem Požárem už se o to snaží," uzavřel na isport.blesk.cz vítěz A Lygy z roku 2020, který nerozumí tomu, proč se řadě hráčů do Brna nechce a raději volí klubové adresy, kde to mají blíž domů.

Moje budoucnost v lize je o tom, jestli budu zdravý a dál budu stačit mladým, tvrdí Procházka. Zájem Zlína prý trvá

Zdroj: isport.blesk.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.