V Allianz Areně změnili názor a nalepili cenovku na svého osvědčeného kanonýra...

V Allianz Areně změnili názor a nalepili cenovku na svého osvědčeného kanonýra...

Přestupová sága Roberta Lewandowského pokračuje. Německý deník Bild tvrdí, že Bayern Mnichov otočil své stanovisko neprodejnosti o 180 stupňů a nyní je ochoten naslouchat nabídkám k prodeji.

Lewandowski má smlouvu s Bayernem Mnichov do června roku 2023, přičemž k prodloužení doposud nedošlo. Bavorský celek, tak musí učinit rozhodnutí, zdali ještě na jeden rok využije služby obávaného kanonýra a následně jej nechá odejít zadarmo, anebo jej zpeněží ještě toto léto. Podle Bildu však mají Bavoři jasno.

Potenciální zájemci by si tak měli připravit 35 až 40 milionů eur (bezmála miliardu českých korun.)

Číslo 9, mělo v Mnichově od roku 2014 pouze jediného nositele. Ten svému zaměstnavateli přinášel jednu branku za druhou. Pozice rodáka z Varšavy byla neotřesitelná, avšak nic netrvá věčně.

Vztahy mezi Polákem a vedením německého velkoklubu ochladly ve chvíli, kdy vedení zvažovalo angažování Erlinga Haalanda. Lewandowski se cítil nedoceněný, a zdá se, že tuto skutečnost nevyřešil ani fakt, že norský střelec již našel své nové působiště.

Nejlasitějším zájemcem o Polákovy služby je španělská Barcelona, která to však nebude mít jednoduché, jelikož stále musí řešit otázku platového omezení.

Třiatřicetiletý polský útočník do Bayernu přišel v sezóně 2014/15 z Dortmundu.

Mnichovskému velkoklubu dopomohl k 20 trofejím a sám se stal v pěti případech nejlepším střelcem Bundesligy.

Coutinho se vrací natrvalo na britskou půdu. A Gerrard má velkou radost...

Zdroj:besoccer.com, bild.de