Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Nedělní derby slavných pražských "S" rozhodl Adam Hložek, který finišoval Fortuna:ligu jakožto nejlepší asistent a druhý nejproduktivnější hráč celé soutěže.

Momentálně je tématem číslo 1 jeho odchod do zahraničí, respektive do jedné z TOP 5 evropských lig. Jak ho vnímá jeho soupeř z posledních let Jindřich Trpišovský?

Věří, že se v některé z elitních soutěží prosadí? Do toho, jestli by měl odejít, se muž zodpovědný za výkony a výsledky konkurenční Slavie míchat nechtěl, ale jednoznačně ho respektuje...

"Adam je jeden z hráčů, na kterého se hodně zaměřujeme v přípravě, je hodně nebezpečný. Dařilo se nám to vlastně i teď, trefil se ze standardky. Zrovna jsem ho potkal teď na chodbě, jeho muskulatura je neuvěřitelná, má předpoklady uspět v zahraničí. Myslím si, že vzhledem k reprezentaci, jako se to stává nám – Kuchta, Zima a spol. – je vždy dobře, když jdou ven," uvedl v interview pro web slavia.cz šestačtyřicetiletý odborník z Edenu.

"Na druhou stranu, chceme naši soutěž zkvalitnit, a pak hráči odcházejí. Adam dlouhodobě dokazuje, že v poslední třetině hřiště je skvělý hráč, takových u nás moc není. Má odehráno nějaké tři roky a je to jeden z nejlepších hráčů ligy. Připravený je a ukazuje to i na té nejvyšší úrovni," doplnil na slavia.cz exkouč Žižkova i Liberce.

Posledním soutěžním vystoupením klienta agenta Pavla Pasky v rudých barvách bude středeční finále poháru v Uherském Hradišti.

Bílkův titul je za dané situace cennější než ty Vrbovy. Vyhrál i vodník českého zatuchlého rybníčku Šádek

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.