Ještě nejsme na konci naší cesty, jsme krůček od splnění cíle, zní před baráží z farmy Slavie

Ještě nejsme na konci naší cesty, jsme krůček od splnění cíle, zní před baráží z farmy Slavie
OBSAHUJE OHLASY

Vlašim je odhodlaná využít šanci k historicky první premiérové účasti v nejvyšší domácí soutěži. Hráče trenéra Martina Hyského ještě čeká baráž s Teplicemi. Případné zápasy ve Fortuna lize by hráli v Příbrami.

Radost a emoce, které zažíváme, jsou nepopsatelné. Budeme si to pamatovat do konce života. Ještě ale nejsme na konci naší cesty. Je to jen krůček a část splnění cíle, který jsme si v kabině dali,“ nešetřil radostí trenér Vlašimi Martin Hyský, jehož slova publikoval klubový web fcbvlasim.cz.

„Kdo by nechtěl hrát první ligu? Postup by byl splněným snem našich fanoušků, realizačního týmu, hráčů i vedení klubu. To je jedna strana mince, tou druhou je naše připravenost hrát Fortuna ligu,“ navázal na trenéra předseda klubu Lajda, jehož slova citoval web sport.ceskatelevize.cz.

Vlašim by nejvyšší českou soutěž nemohla hrát na vlastním stadionu. „Už dva měsíce jednáme s jinými kluby o možnosti hrát Fortuna ligu na jejich stadionu. Ze tří variant jsme nakonec vybrali Příbram. V Jihlavě hrát nemůžeme, protože je na Moravě, a na Žižkově proběhne rekonstrukce, po které teprve bude stadion splňovat požadavky pro první ligu,“ vysvětlil volu Lajda.

Zdroj: fcbvlasim.cz, sport.ceskatelevize.cz