Falešné tóny v Doosan aréně? Csaplár se pustil do Šádka, který prý český ligový fotbal zaryl zase o trochu níž

Falešné tóny v Doosan aréně? Csaplár se pustil do Šádka, který prý český ligový fotbal zaryl zase o trochu níž

Šestý plzeňský primát za posledních 12 let je podle experta Josefa Csaplára naprosto zasloužený a Viktoria největším rivalům Slavii (za stejný čas se radovala čtyřikrát) i Spartě (triumfovala pouze jednou) jednoznačně ukázala, že je s ní třeba počítat i dál.

S tím souhlasí i expert Josef Csaplár, který má ovšem k nedávnému západočeskému úspěch své výhrady a cílí zejména na čelního klubového představitele Adolfa Šádka...

"Vůbec nepochybuji, že Plzeň získala titul zaslouženě, ale co se týká persony Ády Šádka, tak je to prostě rozporuplné," napsal na stránkách sport.cz devětapadesátiletý odborník.

"Na prvním místě je ten klub řízený profesionálně, silně, tvrdě a pevně, to je na tom pozitivní, ale je tam tolik falešných tónů, tolik věcí, které do toho neladí, které si spíš osobně myslím, že tomu fotbalu obecně škodí, je jich tam tolik, že zase nechci osobu Adolfa Šádka až takhle glorifikovat," upřesnil na portálu sport.cz bývalý kouč Slavie, Žižkova, Liberce či Wisly Plock.

To, že se vyskytuje v prostoru vedle lavičky, kde by podle řádů vůbec figurovat neměl, je jen jeden z mnoha výstřelků mocného plzeňského funkcionáře z Doosan arény. "Já bych byl nejradši, kdyby se přidal na stranu Rychlých šípů. V tomhle ročníku těmi věcmi, které se děly, tak se český ligový fotbal zase zaryl o trochu níž," kritizoval prvního muže čerstvého šampiona Csaplár, jehož slova nabídl web sport.cz.

Zdroj: sport.cz