Příběh pokračuje, raduje se Traoré, jehož spolupráce se Slavií může probíhat i po ukončení hráčské kariéry...

Příběh pokračuje, raduje se Traoré, jehož spolupráce se Slavií může probíhat i po ukončení hráčské kariéry...
OBSAHUJE VIDEO

Velezkušený záložník Ibrahim Traoré si prodlouží pobyt v Edenu až do června 2024, s tím, že součástí nové pracovní dohody s nynějším vicemistrem je i klauzule o možné spolupráci v rámci skautského oddělení.

"Ibra během doby, co je ve Slavii, ukázal svou kvalitu i speciální schopnost střílet důležité branky. Jak v domácí soutěži, tak na evropské scéně. Skvěle pracuje v kabině, letos byl jedním z našich nejlepších hráčů. Z osobního pohledu prožil fantastické jaro, byl produktivní. Jsme rádi, že jsme se domluvili nejen na prodloužení kontraktu, ale i na případné budoucí spolupráci po konci kariéry," liboval si na webu slavia.cz sportovní ředitel Jiří Bílek.

Spokojen s novou smlouvou je také jeho agent Daniel Smejkal. "Chtěl bych poděkovat vedení Slavie za jednání a za důvěru, kterou do Ibry vkládají. A to nejen v podobě dvouleté hráčské smlouvy, ale i nabídkou na další působení v klubu, což je pro Ibru velký signál, že mu klub věří, bylo to pro něj důležité. Ibra má za sebou skvělou sezonu. Přeju mu, aby byl i nadále pro Slavii platným a důležitým hráčem na hřišti i v kabině," přidal na slavia.cz manažer.

a co první dojmy třiatřicetiletého středopolaře s minulostí ve Zlíně či Táborsku? "Po mých posledních výkonech začalo vedení přemýšlet o tom, že bych mohl pokračovat. Pro mě to není problém. Cítím se dobře a taky chci pokračovat. Jsem moc rád, že můžu pokračovat ve Slavii další dva roky. Příběh pokračuje. Jsem ve Slavii čtyři roky a mám radost, že tu budu další dva. Cítím se tu moc dobře," pronesl na klubovém webu autor devíti branek v sezoně.

Po čtyřech sezonách ovšem Slavia skončila sezonu bez trofeje. "Jsme bez trofeje, to je fakt. Tři roky v řadě jsme vyhrávali všechno. Letos to nevyšlo a nevyhráli jsme nic. To je fotbal. Myslím, že jsme v některých zápasech udělali chyby. Příští sezonu se pokusíme hrát lépe a chyby neopakovat. Ale je to fotbal, nemůžete vždycky vyhrávat. Občas vyhrajete, občas prohrajete. Musíme zvednout hlavy a myslet na další sezonu," zakončil na slavia.cz svěřenec Jindřicha Trpišovského, jenž podle svých slov nemá tak dobrou střelu a kvůli rozvlnění sítě soupeřů se musí vydávat do vápna.

Jak se píše nový mistr? Vyktorya Plzeň? Drahé lístky na Španěly? Odvolají poslance ANO z vedení FAČR?

Zdroj: slavia.cz