Piroch se na Julisce vyprofiloval v silnou osobnost. Je to bojovník i srdcař a takových hráčů není mnoho...

Piroch se na Julisce vyprofiloval v silnou osobnost. Je to bojovník i srdcař a takových hráčů není mnoho...

Střední obránce Jiří Piroch je stálicí dejvické obrany a nejinak tomu bude i v nejbližší budoucnosti. Na Julisce totiž prodloužil kontrakt o další rok.

Šestadvacetiletý stoper je součástí Dukly od roku 2019 a poslední tři soutěžní ročníky odehrál většinu duelů v základní sestavě.

"Jirka se vyprofiloval v silnou osobnost, je to bojovník a srdcař. Takových hráčů není mnoho. Příkladem je poslední domácí zápas, kdy Jirka utrpěl zranění hlavy, přesto dal ještě právě hlavou gól a až potom šel střídat. Věřím, že se Jirka bude dále rozvíjet jako osobnost a přispěje k lepším výsledkům v příští sezóně," okomentoval podpisový akt sportovní ředitel devátého celku FNL Jan Staněk, jehož slova nabídly stránky fkdukla.cz.

A co dojem samotného obránce, jenž v minulosti patřil Viktorii Plzeň? "Jsem rád a vážím si toho, že ve mě Dukla vložila důvěru a že jsem se s vedením domluvili na prodloužení smlouvy," přidal na fkdukla.cz fotbalista, jenž před svým působením v metropoli prošel i Pardubicemi, Karvinou a Jabloncem.

Piroch se může v Dejvicích těšit na nového hlavního trenéra. Realizační tým okolo Bohuslava Pilného už totiž u kormidla pokračovat nebude.

Nechci útočit na pana Křetínského, ale je to pořád hokus pokus kouzelníka Pokustóna, rýpl si Csaplár do Sparty

Zdroj: fkdukla.cz