Fyzicky vyřízený Holeš: Netajím se tím, že bych si rád vyzkoušel jednu z nejlepších soutěží, jsem ale realista

Fyzicky vyřízený Holeš: Netajím se tím, že bych si rád vyzkoušel jednu z nejlepších soutěží, jsem ale realista
OBSAHUJE VIDEO

Nejlepší hráč i středopolař uplynulého ročníku Fortuna:ligy Tomáš Holeš pořád ještě vstřebává slávistickou sezonu bez trofeje a má to pořád v hlavě.

"Myslím na to když jdu spát, před spaním, přemílám si pořád dokola coby kdyby. Ještě asi nějaký čas potrvá, než se z ní dostanu pryč," neměl problém přiznat bývalý záložník Jablonce, jehož slova nabídly stránky slavia.cz.

I když nebyl produktivní jako ročník předtím, i tak by o něj měl být zájem v zahraničí. Lákala by ho další změna trikotu, nebo by Vršovice opouštěl jen nerad?

"To jsem vůbec neřešil. Jediné, co jsem zatím řešil, bylo do kdy máme dovolenou, kdy začíná příprava, kdy odjíždíme na soustředění. Řešil jsem jenom Slavii a přípravu na další ligovou sezonu. Co se týče zahraničí, netajím se tím, že bych si rád vyzkoušel jednu z nejlepších soutěží. Jsem ale realista, vím, že už mám nějaký věk, takže nad tím nějak nepřemýšlím," ozřejmil na webu slavia.cz devětadvacetiletý svěřenec Jindřicha Trpišovského.

Zatímco některé jeho kolegy čeká dovolenkový režim, on má před sebou výživný červnový blok v rámci reprezentace. Soubor Jaroslava Šilhavého čekají hned čtyři duely Ligy národů a sešívaná opora se na takovou porci v závěru sezony příliš netváří...

"Za mě je to trošku nešťastné. Po sezoně už jsem fyzicky vyřízený, cítil jsem to na sobě v posledních zápasech, není to ono. Po zápasech se necítím dobře a mám různé svalové problémy. Určitě bych uvítal delší dovolenou a přípravu na další sezonu. Ale je to prostě tak, musíme se s tím vyrovnat. Po tak náročné sezoně bych ale uvítal dlouhé volno, aby si tělo odpočinulo. Přeci jen už nejsem nejmladší. Zápasů bylo hodně, po Euru jsem měl jen krátkou dovolenou, rovnou jsme skočili do předkol," připomněl na slavia.cz odchovanec Hradce Králové.

Luhový: Plzeň bez peněz narazí do zdi. Trpišovský potřebuje impulz, Spartě pomůže, když ji Křetínský prodá

Zdroj: slavia.cz

Česká liga - STATISTIKY

Rozsáhlé klubové a hráčské statistiky spolu s podrobnými tabulkami naleznete zde.